ycipk-343hy8

Anna Kalczyńska ma 41 lat. Dziennikarka pokazała się saute

Kalczyńska jest obecna w mediach spolecznościowych i tam bardzo chętnie dzieli się swoją prywatnością. Często udostępnia rodzinne zdjęcia i nagrywa wideo, w których dzieli się swoimi historiami. Ostatnio pokazała się bez makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka nie ma oporów przed tym, żeby pokazać się bez make upu.
Dziennikarka nie ma oporów przed tym, żeby pokazać się bez make upu. (Instagram.com)
ycipk-343hy8

Dziennikarka "Dzień dobry TVN" skończy w kwietniu 42 lata. Na swojej instagramowej relacji pozowała bez makijażu. Warto zaznaczyć, że nie każda gwiazda jest na tyle odważna, Kalczyńska nie ma jednak z tym żadnego problemu. To nie pierwszy raz, kiedy pokazała się w naturalnej odsłonie.

Instagram.com
Podziel się

Tym razem prezenterka telewizyjna wrzuciła zdjęcie tuż przed pójściem spać. – "W związku z tym, że kładę się późno, uprzedzam Tak, jutro też mogę mieć odgniecioną poduszkę na twarzy…" - zażartowała w opisie.

ycipk-343hy8

Jak wiadomo, praca przy porannym programie śniadaniowym wymaga wstawania wczesnym rankiem. Wobec tego odpowiednio długi sen jest potrzebny, by rano ze świeżym umysłem móc pracować na żywo w "śniadaniówce". Anna Kalczyńska "DD TVN" prowadzi w duecie z Andrzejem Sołtysikiem i tam z samego rana rozmawiają z zaproszonymi gośćmi i poruszają różnego rodzaju tematy.

Uważacie, że Anna Kalczyńska wygląda na swoje lata?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

ycipk-343hy8

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
ycipk-343hy8
ycipk-343hy8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-343hy8