Trwa ładowanie...

Anna Kalczyńska podzieliła się ciekawą historią na Instagramie

Anna Kalczyńska zamieściła ciekawy wpis na Instagramie. Opowiedziała w nim historię o koledze ze studiów.

Anna Kalczyńska podzieliła się ciekawą historią na InstagramieŹródło: East News
d3a0pmc

Anna Kalczyńska podzieliła się ciekawą historią na Instagramie

Anna Kalczyńska udostępniła zdjęcie, w którym pokazuje zaadresowany do niej list. Jak się okazało, kryje się za nim dość nietypowa historia, która dziennikarka postanowiła opisać ze szczegółami.

“Co za historia... jak z filmu! Oto list, który przyniosła mi Mama, bo dotarł na mój panieński adres. Zazwyczaj przychodzą dokumenty i rachunki a tymczasem...niespodzianka, po 15 latach odnalazł mnie kolega ze stażu w Komisji Europejskiej. Zadał sobie trud, żeby przeszukać nasz Who’s Who Book, odnaleźć mój adres i napisać odręcznie list... czyż to nie fantastycznie staromodne i romantyczne? Spokojnie, spokojnie, uspokajam ciekawskich - na froncie małżeńskim wszystko gra. Ulrich pracuje dziś w Brukseli, jest szczęśliwym Mężem i Tatą trzech dziewczynek i właśnie zawitał w sprawach zawodowych do Warszawy. Spotkanie po latach było tak wzruszające! Absolutnie genialne uczucie. Szukajcie swoich znajomych, piszcie listy, odnajdujcie ludzi, których pamiętacie! Warto!” - napisała Kalczyńska na Instagramie.

Dodatkowo w tym samym poście znajdują się załączone fotografie ze wspomnianym wcześniej kolegą prezenterki.

Wpis Kalczyńskiej wywołał bardzo pozytywne reakcje wśród obserwujących ją użytkowników.

“To prawda. Magiczne uczucie. Kiedy dostałam list od koleżanki z dawnej pracy aż ciepło na sercu.Tyle wspomnień, wspólnych początków ‘zawodu’”

“Boże, jaki przystojny. A swoją drogą piękna historia.”

“Sprawa niebywała, ponieważ na co dzień dzielę z Ulrichem biuro. Opowiadał mi kiedyś o Pani. Serdeczne pozdrowienia z Belgii!”

“Fajna historia - i niezwykły gentleman”

d3a0pmc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a0pmc