Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska opowiedziała o porodzie. "Nie zdążyli mi podać znieczulenia"

Anna Lewandowska opowiedziała o szczegółach swojego drugiego porodu. Jej córka Laura przyszła na świat 6 maja.

Share
Anna Lewandowska opowiedziała o porodzie. "Nie zdążyli mi podać znieczulenia"Źródło: ONS
d1e7f6n

Anna i Robert Lewandowscy są już rodzicami dwójki dzieci. Ich córki będą obchodziły urodziny w podobnym czasie. Klara przyszła na świat 4 maja, a jej młodsza siostra, Laura 6 maja trzy lata później. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Lewandowska zdradziła, jak wyglądał jej poród.

- Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród. Drugi trwał 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Tak że to jest drugi, skrajny przykład porodu, ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać.

Anna przyznała, że nie jest jej lekko z dwójką dzieci: - Jestem już po trzydziestce, drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie. Karmię piersią, jest się czasami zalanym tym mlekiem. To jest normalne życie mamy.

d1e7f6n

Ale zdradziła też, że z drugim dzieckiem jest łatwiej niż z pierwszym: - Laurka daje pospać. To chyba jest nagroda za Klarę, która nie spała tak dobrze, jak Laura.

Zobacz także: Anna Lewandowska eksponuje brzuszek na Tik Toku

d1e7f6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e7f6n