Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Anna Lewandowska pokazała romantyczne zdjęcie. Pięknie o Robercie

Związek Anny i Roberta Lewandowskich jest jednym z najbardziej medialnych w Polsce. Z okazji różnych okazji para publikuje na Instagramie wspólne zdjęcia z inspirującymi opisami. Anna Lewandowska zachwyciła swoich obserwatorów najnowszym wspólnym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska potrafi ubrać uczucie do męża w piękne słowa.
Anna Lewandowska potrafi ubrać uczucie do męża w piękne słowa. (Instagram.com)
dvd7iaq

O Annie i Robercie Lewandowskich jest ostatnio bardzo głośno w kontekście ich kolejnego, przyszłego dziecka.Fani wciąż dopytują o szczegóły. Para stara się jednak zachować jak najwięcej prywatności dla siebie i swoich najbliższych. Nie oznacza to wcale, że nie dzielą się swoim życiem z obserwatorami. Anna Lewandowska wrzuciła na swój instagramowy profil romantyczne ujęcie z mężem i opatrzyła je inspirującym podpisem.

"Czy mąż może być autorytetem? TAK!!! Tytan pracy, dyscypliny czy może potrójne wsparcie? Motywujesz". Anna Lewandowska kolejny już raz udowodniła, że potrafi ubrać łączące ją z mężem uczucie w piękne słowa. Fani zareagowali na to wyznanie bardzo etuzjastycznie. "Jesteście szczęściarzami, że się odnaleźliście", "Piękna miłość", "Pięknie! Widać, że się motywujecie wzjemnie", "Bardzo fajny post".

A Wy lubicie Annę i Roberta?

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq