Trwa ładowanie...
ycipk-3gv092

Anna Lewandowska pokazała męża i córkę. Można się rozpłynąć z zachwytu

Anna Lewandowska znów pochwaliła się kadrami ze swoich bajecznych wakacji. Tym razem pokazała m.in. romantyczne ujęcia z mężem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pokazała męża i córkę
Anna Lewandowska pokazała męża i córkę (East News, Fot: pudelek.pl)
ycipk-3gv092

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet upalnym latem. Mimo że za oknami żar leje się z nieba, ona nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Wymówką nie jest nawet fakt, że wraz rodzinną i przyjaciółmi przebywa na wakacjach w Hiszpanii. Nieustannie zachęca swoje fanki, żeby wstały z hamaków i zadbały o kondycję. Pomóc w tym mają zdjęcia, na których żona piłkarza motywuje internautki.

Ostatnio pokazała fotkę w kusym, sportowym stroju, którą opatrzyła enigmatycznym opisem: "Biegnę... Zwalniam... Oddycham... Jestem tu i teraz". Ci, którzy wolą podejrzeć, jak "po godzinach" wygląda życie Lewandowskiej, muszą zajrzeć na jej InstaStory. To właśnie tam "trenerka wszystkich Polek" pokazała podczas spaceru zarówno męża, jak i córkę.

ycipk-3gv092

Oczywiście nie ma miejsca na przypadkowe kadry. Wszystkie obrazki są starannie przemyślane i na pierwszy rzut oka widać, że państwo Lewandowscy zadają szyku na hiszpańskich ulicach. Trzeba przyznać, że to uroczy widok. Zazdrościcie im takich wakacji?

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

ycipk-3gv092

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3gv092

ycipk-3gv092
ycipk-3gv092