Trwa ładowanie...
dp59ozm

Anna Lewandowska pokazała męża i córkę. Można się rozpłynąć z zachwytu

Anna Lewandowska znów pochwaliła się kadrami ze swoich bajecznych wakacji. Tym razem pokazała m.in. romantyczne ujęcia z mężem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pokazała męża i córkę
Anna Lewandowska pokazała męża i córkę (East News, Fot: pudelek.pl)
dp59ozm

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet upalnym latem. Mimo że za oknami żar leje się z nieba, ona nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Wymówką nie jest nawet fakt, że wraz rodzinną i przyjaciółmi przebywa na wakacjach w Hiszpanii. Nieustannie zachęca swoje fanki, żeby wstały z hamaków i zadbały o kondycję. Pomóc w tym mają zdjęcia, na których żona piłkarza motywuje internautki.

Ostatnio pokazała fotkę w kusym, sportowym stroju, którą opatrzyła enigmatycznym opisem: "Biegnę... Zwalniam... Oddycham... Jestem tu i teraz". Ci, którzy wolą podejrzeć, jak "po godzinach" wygląda życie Lewandowskiej, muszą zajrzeć na jej InstaStory. To właśnie tam "trenerka wszystkich Polek" pokazała podczas spaceru zarówno męża, jak i córkę.

dp59ozm

Oczywiście nie ma miejsca na przypadkowe kadry. Wszystkie obrazki są starannie przemyślane i na pierwszy rzut oka widać, że państwo Lewandowscy zadają szyku na hiszpańskich ulicach. Trzeba przyznać, że to uroczy widok. Zazdrościcie im takich wakacji?

Instagram.com
Instagram.com

dp59ozm

Podziel się opinią

Share

dp59ozm

dp59ozm