Trwa ładowanie...
d48vqif

Piękna para. Pokazali, jak wygląda ich śniadanie

Znana trenerka ma kolejne powody do radości. Już od 4 lat z powodzeniem udaje jej się sprzedawać zdrowe produkty żywieniowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska prowadzi kilka biznesów.
Anna Lewandowska prowadzi kilka biznesów. (ONS.pl)
d48vqif

Anna Lewandowska w ciągu kilku ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę - od utytułowanej mistrzyni karate, po rolę żony znanego piłkarza i popularną trenerkę, blogerkę oraz bizneswoman.

Tysiące Polek dały się skusić jej planom treningowym oraz propozycjom dietetycznym. Lewandowska jest właścicielką firmy cateringowej i produkującej żywność. Jej ekskluzywne wyroby można dostać już nawet w znanych sieciach marketów.

Zobacz: Ania Lewandowska o samopoczuciu po porodzie

Z okazji 4. urodzin marki przedsiębiorczyni opublikowała zdjęcie z mężem w trakcie śniadania. Robert Lewandowski upodobał sobie dżemy z produkcji żony.

d48vqif

"Kiedy 4 lata narodził się pomysł na stworzenie marki_ Foods by Ann_ moim głównym celem było budowanie świadomości dotyczącej zdrowego stylu życia. Ale to, co się wydarzyło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania Kochani! Produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych w całej Polsce (i nie tylko!). Uwielbiają je dzieci, kochają rodzice. Dziękuję za wasze zaufanie" - napisała na Instagramie.

Jak widać, Lewandowscy weekendowe poranki spędzają wspólnie w domowej, nieco leniwej atmosferze. Choć małe córeczki: Laura oraz Klara zapewne dostarczają im sporo powodów do aktywności.. Prawda, że piękna z nich para?

d48vqif

Podziel się opinią

Share
d48vqif
d48vqif