Trwa ładowanie...
ycipk-2ojzh1

Anna Lewandowska zaprojektowała bluzy w szczytnym celu. Wyprzedała wszystkie w kilkanaście minut

Anna Lewandowska zaangażowała się w pomoc dla małego Patryka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Żona Roberta Lewandowskiego zaprojektowała bluzy, by cały dochód z ich sprzedaży trafił do rodziców chłopca, którzy zbierają pieniądze na drogi lek. Odzew fanek Anny zaskoczył ją samą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska chce pomóc małemu Patrykowi
Anna Lewandowska chce pomóc małemu Patrykowi (East News)
ycipk-2ojzh1

Anna Lewandowska na swoich kanałach w mediach społecznościowych pokazuje głównie rodzinę oraz swoje biznesy oparte o zdrową żywność i aktywność fizyczną. Bywa jednak, że żona Roberta Lewandowskiego angażuje się w akcje charytatywne i wówczas jej popularne konto na Instagramie staje się platformą do pomocy.

Tak stało się w przypadku małego Patryka. Lewandowska i zespół jej współpracowników wsparli akcję "Wyzwanie Patrysia". Chłopiec cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jedyny sposób, by mógł wyzdrowieć, to podanie mu leku, który kosztuje 9 milionów złotych. Ania bardzo przejęła się sprawą i zachęcała swoich obserwatorów, by wpłacali pieniądze, które mogą doprowadzić do uratowania dziecka.

To nie wszystko! Lewandowska zaprojektowała również bluzy i zapowiedziała, że cały dochód z ich sprzedaży trafi do rodziców Patryka.

ycipk-2ojzh1

Czerwone i czarne buzy z napisem "Go withe the flow" trafiły do sklepu internetowego we wtorek. Koszt ubrania to 249 złotych. Wystarczyło niespełna pół godziny, by wszystkie zostały wyprzedane, co zaskoczyło nawet Anię.

"BLUZY WYSPRZEDANE. 500 bluz w 26 minut 😱❤️Aaaaaaaaa!!!!!!" - napisała podekscytowana

Dwa dni temu rodzice Patryka informowali, że udało im się do tej pory uzbierać 4 miliony złotych. Po akcji Lewandowskiej ta suma na pewno znacznie wzrosła.

ycipk-2ojzh1

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ojzh1

ycipk-2ojzh1
ycipk-2ojzh1