Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska zaprojektowała bluzy w szczytnym celu. Wyprzedała wszystkie w kilkanaście minut

Anna Lewandowska zaangażowała się w pomoc dla małego Patryka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Żona Roberta Lewandowskiego zaprojektowała bluzy, by cały dochód z ich sprzedaży trafił do rodziców chłopca, którzy zbierają pieniądze na drogi lek. Odzew fanek Anny zaskoczył ją samą.

Anna Lewandowska zaprojektowała bluzy w szczytnym celu. Wyprzedała wszystkie w kilkanaście minutŹródło: East News
d2t6og2
d2t6og2

Anna Lewandowska na swoich kanałach w mediach społecznościowych pokazuje głównie rodzinę oraz swoje biznesy oparte o zdrową żywność i aktywność fizyczną. Bywa jednak, że żona Roberta Lewandowskiego angażuje się w akcje charytatywne i wówczas jej popularne konto na Instagramie staje się platformą do pomocy.

Tak stało się w przypadku małego Patryka. Lewandowska i zespół jej współpracowników wsparli akcję "Wyzwanie Patrysia". Chłopiec cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jedyny sposób, by mógł wyzdrowieć, to podanie mu leku, który kosztuje 9 milionów złotych. Ania bardzo przejęła się sprawą i zachęcała swoich obserwatorów, by wpłacali pieniądze, które mogą doprowadzić do uratowania dziecka.

To nie wszystko! Lewandowska zaprojektowała również bluzy i zapowiedziała, że cały dochód z ich sprzedaży trafi do rodziców Patryka.

Czerwone i czarne buzy z napisem "Go withe the flow" trafiły do sklepu internetowego we wtorek. Koszt ubrania to 249 złotych. Wystarczyło niespełna pół godziny, by wszystkie zostały wyprzedane, co zaskoczyło nawet Anię.

d2t6og2

"BLUZY WYSPRZEDANE. 500 bluz w 26 minut 😱❤️Aaaaaaaaa!!!!!!" - napisała podekscytowana

Dwa dni temu rodzice Patryka informowali, że udało im się do tej pory uzbierać 4 miliony złotych. Po akcji Lewandowskiej ta suma na pewno znacznie wzrosła.

d2t6og2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t6og2