Trwa ładowanie...
d1v4ykt

Anna Puślecka bije na alarm: "Izolujcie się w miarę możliwości"

Anna Puślecka zaapelowała do ludzi o rozwagę w czasie pandemii koronawirusa. Jej wpis daje do myślenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Puślecka chorowała na raka
Anna Puślecka chorowała na raka (East News, Fot: eastnews)
d1v4ykt

Anna Puślecka od roku zmaga się z nowotworem piersi. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie zwróciła uwagę, w jak trudnym położeniu znajdują się obecnie pacjenci oddziałów onkologicznych. Są oni szczególnie podatni na zarażenie koronawirusem. Teraz dziennikarka TVN zaapelowała do fanów o rozwagę i troskę o ludzi dookoła siebie.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

"Dystans społeczny, noszenie masek, rękawiczek, mycie i dezynfekcja rąk to podstawa! Izolujcie się w miarę możliwości, a jeśli musicie wyjść, tak jak ja dziś do apteki - koniecznie załóżcie maskę! Tylko odpowiedzialna postawa nas wszystkich uchroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa" - czytamy we wpisie dziennikarki.

Przypomnijmy, że ostatnio Anna Puślecka przyłączyła się do akcji społecznej Fundacji Alivia, która ma zapewnić osobom zmagającym się z leczeniem nowotworów środki ochrony osobistej, bezpieczny transport do szpitali oraz informowanie o bieżących działaniach oddziałów onkologicznych.

d1v4ykt

Polecamy śledzić dziennikarkę, ponieważ wedle zapowiedzi, na jej profilu Instagramie przez cały kwiecień mają pojawiać się rozmowy ze specjalistami w leczeniu chorych na raka m.in. psychologiem, dietetykiem, dermatologiem.

Pomimo że dziennikarka sama wciąż walczy z nowotworem, znajduje siłę na wsparcie osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Jesteśmy pełni podziwu!

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1v4ykt

Podziel się opinią

Share

d1v4ykt

d1v4ykt