Trwa ładowanie...
d39yz49

Anna Starmach i Ewa Chodakowska stawiają na wspólny biznes. Kobiety będą zachwycone

Anna Starmach i Ewa Chodakowska łączą siły. Panie stawiają na wspólny biznes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Starmach
Anna Starmach (Instagram.com)
d39yz49

Anna Starmach rok temu została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Jagna. Teraz gwiazda chce zrobić coś dla siebie. Jak podaje "Flesz", jurorka "Masterchefa" postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Okazuje się, że Starmach zamierza zrzucić kilka kilogramów pod okiem Ewy Chodakowskiej.

To jednak nie wszystko! Ewa Chodakowska i Anna Starmach postanowiły pójść o krok dalej. Panie szykują też inne niespodzianki dla swoich fanów. Już w styczniu rusza ich wspólny projekt #zdrowypoczątekroku.

ZOBACZ: Ewa Chodakowska: "Jestem tytanem pracy"

Projekt Chodakowskiej i Starmach ma zachęcić kobiety i mężczyzn do zmiany trybu życia i wytrwania w noworocznych postanowieniach.

d39yz49

- Ewa jest autorytetem sportowym, a Ania kulinarnym. Podjęły decyzję, że będą działać na zasadzie wymiany. Starmach stworzy przepisy kulinarne z użyciem superfoods, które pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, a Chodakowska zaproponuje treningi - mówi "Fleszowi" znajomy gwiazd.

Przeczytaj: Ewa Chodakowska powiększa swoje imperium. Jej kostiumy kąpielowe kosztują krocie

Poza tym, jeśli paniom uda się zgrać terminy, to na drugą połowę 2020 r. planują zorganizować obozy treningowe. Anna Starmach miałaby na nich poprowadzić warsztaty zdrowego odżywiania.

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49