Trwa ładowanie...
d4mk2s0

#artyściprzeciwnienawiści: Znamy datę, miejsce i ceny biletów

Na tę informację czekało wielu fanów Dody. W końcu poznaliśmy szczegóły koncertu dobroczynnego "Artyści przeciw nienawiści".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści" organizowanego przez Dodę
Znamy szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści" organizowanego przez Dodę (East News, Fot: eastnews)
d4mk2s0

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Agnieszka Hyży została rzeczniczką koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Teraz zdradziła, kiedy odbędzie się impreza i ile będą kosztowały bilety.

- Koncert odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Ale cała impreza zacznie się wcześniej, bo przewidujemy rozbudowany panel edukacyjny i warsztatowy. Będziemy na bieżąco zachęcać do tego, aby pojawić się wcześniej. Wisienką na torcie będzie koncert, w którym pojawią się czołowi polscy artyści, ale też wiele innych rozpoznawalnych nazwisk, które zaśpiewają w jednym chórze przeciwko nienawiści - mówiła w rozmowie z portalem "Party.pl" Agnieszka Hyży.

d4mk2s0

ZOBACZ TAKŻE: Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści

- Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - tłumaczyła Agnieszka.

Prezenterka podsumowała także, że kwota wstępu nie jest wcale wysoka jak na polskie standardy.

d4mk2s0

- Wydaje nam się, że ilość tych nazwisk które się pojawiają, nie będzie dużym kosztem, żeby zapłacić. Nie ukrywajmy, że bilety na koncerty w Polsce są bardzo drogie. My to mówimy otwarcie i transparentnie, że cały dochód jest przeznaczony na koszty organizacyjne - powiedziała w rozmowie z portalem "Party.pl" Agnieszka Hyży.

Wybieracie się na koncert "Artyści przeciw nienawiści"?

d4mk2s0

Podziel się opinią

Share

d4mk2s0

d4mk2s0