Trwa ładowanie...
d2w172a

#artyściprzeciwnienawiści: Znamy datę, miejsce i ceny biletów

Na tę informację czekało wielu fanów Dody. W końcu poznaliśmy szczegóły koncertu dobroczynnego "Artyści przeciw nienawiści".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Znamy szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści" organizowanego przez Dodę
Znamy szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści" organizowanego przez Dodę (East News, Fot: eastnews)
d2w172a

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Agnieszka Hyży została rzeczniczką koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Teraz zdradziła, kiedy odbędzie się impreza i ile będą kosztowały bilety.

- Koncert odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Ale cała impreza zacznie się wcześniej, bo przewidujemy rozbudowany panel edukacyjny i warsztatowy. Będziemy na bieżąco zachęcać do tego, aby pojawić się wcześniej. Wisienką na torcie będzie koncert, w którym pojawią się czołowi polscy artyści, ale też wiele innych rozpoznawalnych nazwisk, które zaśpiewają w jednym chórze przeciwko nienawiści - mówiła w rozmowie z portalem "Party.pl" Agnieszka Hyży.

d2w172a

ZOBACZ TAKŻE: Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści

- Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - tłumaczyła Agnieszka.

Prezenterka podsumowała także, że kwota wstępu nie jest wcale wysoka jak na polskie standardy.

d2w172a

- Wydaje nam się, że ilość tych nazwisk które się pojawiają, nie będzie dużym kosztem, żeby zapłacić. Nie ukrywajmy, że bilety na koncerty w Polsce są bardzo drogie. My to mówimy otwarcie i transparentnie, że cały dochód jest przeznaczony na koszty organizacyjne - powiedziała w rozmowie z portalem "Party.pl" Agnieszka Hyży.

Wybieracie się na koncert "Artyści przeciw nienawiści"?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2w172a

Podziel się opinią

Share
d2w172a
d2w172a