Trwa ładowanie...

Doda pracuje z Hyżym i Nosowską. Zdradzili szczegóły koncertu

Doda pokazała, że dotrzymuje słowa. Znamy pierwsze ustalenia dotyczące koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Doda pracuje z Hyżym i Nosowską. Zdradzili szczegóły koncertuŹródło: Instagram.com
d251v6n

Po ataku nożownika na Pawła Adamowicza w mediach zaczęto mówić o tym, jak tragiczne skutki może mieć hejt i mowa nienawiści. Jedną z osób, która bardzo emocjonalnie podeszła do całej sytuacji była Doda. Piosenkarka stwierdziła, że czas podjąć jakąś inicjatywę. Na swoim profilu na Instagramie nagrała spontaniczny filmik, w którym zaprosiła wszystkich chętnych artystów do wystąpienia na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Chęć udziału szybko zgłosiło ponad 100 gwiazd. Swoją obecność zadeklarowali m.in. Beata Kozidrak, Katarzyna Nosowska, Halina Frąckowiak, Michał Szpak, Margaret czy Dawid Kwiatkowski.

Doszło już do pierwszego owocnego spotkania w tej sprawie. Pojawiło się też oświadczenie dotyczące początkowych ustaleń w organizacji koncertu.

- Spotkanie na jednej scenie kilkudziesięciu artystów jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym ale także finansowym. Chcemy jednak podkreślić, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych. Zwróciło się wiele osób, które zaoferowały swoją pomoc i wsparcie. Niemniej jednak wciąż potrzebne są środki finansowe,dlatego prosimy firmy, instytucje i ludzi dobrej woli o wsparcie - czytamy na Instagramie.

Na profilu "artyściprzeciwnienawiści" udostępniono zdjęcie, do którego wspólnie pozuje Doda, Kasia Nosowska i Grzegorz Hyży. Co ciekawe dziennikarka i żona piosenkarza, Agnieszka Hyży, odpowiada za kontakt z mediami.

- Nad kształtem koncertu pracują fantastyczni ludzie, doświadczone ekipy, które na co dzień tworzą największe wydarzenia w kraju. Opiekę artystyczną i reżyserską objął Bolesław Pawica. Idea koncertu i spotkania jest inicjatywą wszystkich artystów. Bardzo prosimy media o rzetelne i pozytywne przekazy dotyczące naszej akcji. Osobą, która rzuciła pierwsze hasło dotyczące inicjatywy i koncertu była Doda, ale pragniemy podkreślić, że w ciągu kilku chwil ponad stu artystów włączyło się w jego organizację. Wszyscy razem, bez podziałów, na jednej scenie chcą mówić i zaśpiewać jednym głosem.
W ciągu najbliższych dni wrócimy do Was z oficjalnym terminem i miejscem koncertu #artyściprzeciwnienawiści - napisano w oświadczeniu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d251v6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d251v6n
d251v6n