Trwa ładowanie...
dlo4sk4

Bar Refaeli została skazana na 9 miesięcy. Poszło o nieprawidłowości podatkowe

Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie ma poważne problemy z prawem. Bar Refaeli otrzymała wyrok 9 miesięcy prac społecznych z powodu nieprawidłowości podatkowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bar Refaeli została skazana na 9 miesięcy. Poszło o nieprawidłowości podatkowe
Bar Refaeli została skazana na 9 miesięcy. Poszło o nieprawidłowości podatkowe (Getty Images)
dlo4sk4

Pochodząca z Izraela Bar Refaeli to od lat jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek. Jej wdziękom nie był obojętny nawet Leonardo DiCaprio. Aktor był z Refaeli ponad 6 lat, lecz definitywnie para rozstała się w 2011 r. 34-letni wówczas aktor wciąż nie był gotowy, by się ustatkować. Niedługo potem modelka związała się z Adim Ezra, któremu urodziła dwójkę dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Felicjańska i jej mądrości. Uwagę przykuła czym innym

Jak się okazuje, znana modelka ma poważne problemy prawne. Bar Refaeli została skazana na dziewięć miesięcy prac społecznych za nieprawidłowości podatkowe. Z kolei jej matka usłyszała surowy wyrok 16 miesięcy bezwzględnego więzienia. Panie muszą również oddać państwu 11,5 miliona dolarów! 10 milionów z tej kwoty to właśnie suma, jaką nieskutecznie ukrywały przed fiskusem, z kolei pozostałe półtora miliona to grzywna za popełnione przestępstwo. Na ten moment nie wiadomo, jakiego rodzaju prace społeczne będzie musiała wykonywać izraelska modelka. Jej wyrok został złagodzony, ponieważ Refaeli dobrowolnie poddała się karze.

dlo4sk4

Bar Refaeli miała przyznać, że między 2009 a 2010 r. mieszkała u boku Leonardo DiCaprio. To wyznanie podobno szczególnie zainteresowało izraelski urząd skarbowy. Jak się okazuje, gwiazda w tym czasie nie płaciła podatków izraelskiemu fiskusowi. Tamtejszy urząd skarbowy oszacował, że modelka rozwijająca tam wówczas karierę, zarobiła w tym czasie ok. 3.5 mln funtów, z czego nic nie wpłynęło do kasy państwowej.

We wcześniejszych odwołaniach izraelski sąd orzekł, że związek Refaeli z 45-letnim DiCaprio nie kwalifikuje się jako "jednostka rodzinna", w związku z czym nie mogła uniknąć zapłacenia wszystkich należnych podatków. Innego zdania są z kolei prawnicy modelki. Matka Refaeli, która była również jej agentką, została oskarżona o niezgłoszenie dochodów, unikanie płacenia podatków i pomaganie komuś w takiej samej czynności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlo4sk4

Podziel się opinią

Share
dlo4sk4
dlo4sk4