Trwa ładowanie...

Znów pokazała brzuszek. Już nie ukrywa ciążowych krągłości

Barbara Kurdej-Szatan przestała robić tajemnicę ze swojej drugiej ciąży. Odkąd ogłosiła radosną nowinę, możemy obserwować co rusz to nowe fotki aktorki, która z dumą eksponuje swój zaokrąglony brzuszek. Jakby komuś było mało, to na jej profilu na Instagramie pojawiły się kolejne efekty sesji zdjęciowej.

Share
Znów pokazała brzuszek. Już nie ukrywa ciążowych krągłości
Źródło: ONS.pl
dso6p3b

Barbara Kurdej-Szatan długo ukrywała fakt, że spodziewa się drugiego dziecka. Nie chciała zapeszać i nie życzyła sobie tłumu paparazzi pod domem. Gdy jednak podzieliła się ze światem radosną nowiną, zaczęła nieustannie opowiadać o swoim błogosławionym stanie (jak choćby podczas "Domówki u Dowborów"). Mało tego, wcześniej ukrywała ciążowe krągłości pod obszernymi bluzami. Teraz nie tylko zakłada obcisłe kreacje, ale również chwali się w sieci odważnymi ujęciami z rozbieranej sesji zdjęciowej. Choć niektórzy twierdzą, że wpada ze skrajności w skrajność, ona nie widzi w tym niczego złego.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan: "Nie możemy pozwolić sobie na romantyczne wieczory"

Ostatnio opublikowała na Instagramie kolejne dwa zdjęcia, na których pozuje z pokaźnym już brzuszkiem (jak dodała w komentarzu, jest to pamiątka z 4. miesiąca). Tym razem jednak zdecydowała się zasłonić nieco ciała i zaprezentować ciążowe krągłości w obcisłej sukience. Co ciekawe, swoje kształty porównała do... wygiętego drzewa.

dso6p3b

"Natura! Cud #bratamsięznaturą #drzewowciąży #las #zapach #kocham #pregnant" - napisała z dumą.

"Moje dwa Cudeńka" - skomentował fotkę przyszły tata Rafał Szatan.

A jak wam się podoba?

dso6p3b

Podziel się opinią

Share
dso6p3b
dso6p3b