Trwa ładowanie...
df2mfg9

Barbara Stuhr zdradza tajemnice swojej rodziny. "Każdy związek ma ciemniejszą stronę"

Rodzina Stuhrów od dawna jest na świeczniku, jednak dopiero teraz bliżej poznaliśmy panią Barbarę. Nie pokazywała się w mediach, ale to ona stoi za karierą męża i syna. Dzisiaj nie szczędzi słów i szczerze mówi o tym, jak było u nich w domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Stuhr i Jerzy Stuhr
Barbara Stuhr i Jerzy Stuhr (East News)
df2mfg9

Dzięki niej Jerzy Stuhr nie poddał się i wygrał walkę z rakiem. Aktor pani Barbarze w dużej mierze zawdzięczać może także swoją karierę. To ona przez lata jego drogi zawodowej wspierała go i stwarzała warunki do pracy - żyjąc w jego cieniu. Pan Jerzy został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2018 za osiągnięcia życia. Jego żona nie ukrywa, że to także jej nagroda.

W swojej książce "Basia. Szczęśliwą się bywa", odziera rodzinę Stuhrów z tajemnic. Lektura tej pozycji pozwala nam także na poznanie tytułowej bohaterki.

Pani Barbara rzadko udziela wywiadów i niechętnie odpowiada na pytania związane z rodziną. Dopiero podczas ciężkiej walki z chorobą nowotworową męża pozwoliła się poznać jako silna, troskliwa i wspierająca kobieta. Mimo tego, że kobieta odkąd tylko pamięta, stroniła od mediów, to teraz w rozmowie z WP dała się poznać od nieco prywatnej strony. Zobaczcie sami.

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9