Trwa ładowanie...

Barbara Stuhr zdradza tajemnice swojej rodziny. "Każdy związek ma ciemniejszą stronę"

Rodzina Stuhrów od dawna jest na świeczniku, jednak dopiero teraz bliżej poznaliśmy panią Barbarę. Nie pokazywała się w mediach, ale to ona stoi za karierą męża i syna. Dzisiaj nie szczędzi słów i szczerze mówi o tym, jak było u nich w domu.

Barbara Stuhr zdradza tajemnice swojej rodziny. "Każdy związek ma ciemniejszą stronę"Źródło: East News
d1pnxss
d1pnxss

Dzięki niej Jerzy Stuhr nie poddał się i wygrał walkę z rakiem. Aktor pani Barbarze w dużej mierze zawdzięczać może także swoją karierę. To ona przez lata jego drogi zawodowej wspierała go i stwarzała warunki do pracy - żyjąc w jego cieniu. Pan Jerzy został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2018 za osiągnięcia życia. Jego żona nie ukrywa, że to także jej nagroda.

W swojej książce "Basia. Szczęśliwą się bywa", odziera rodzinę Stuhrów z tajemnic. Lektura tej pozycji pozwala nam także na poznanie tytułowej bohaterki.

Pani Barbara rzadko udziela wywiadów i niechętnie odpowiada na pytania związane z rodziną. Dopiero podczas ciężkiej walki z chorobą nowotworową męża pozwoliła się poznać jako silna, troskliwa i wspierająca kobieta. Mimo tego, że kobieta odkąd tylko pamięta, stroniła od mediów, to teraz w rozmowie z WP dała się poznać od nieco prywatnej strony. Zobaczcie sami.

d1pnxss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pnxss