Trwa ładowanie...

Basia Kurdej-Szatan pyta o maseczki. Dyskusja na Instagramie

Kwestia noszenia maseczek, a konkretnie tego kiedy i gdzie należy je stosować, staje się coraz bardziej kłopotliwa. Aktorka postanowiła poradzić się internautów.

Share
Barbara Kurdej-Szatan pyta o maseczki. Trzeba je nosić czy nie? Barbara Kurdej-Szatan pyta o maseczki. Trzeba je nosić czy nie? Źródło: ONS.pl
d3498co

W gąszczu nakazów i zaleceń nałożonych przez rząd w celu ograniczenia koronawirusa wielu osobom trudno się odnaleźć. Kwestia noszenia maseczek, a konkretnie tego kiedy i gdzie należy je stosować, staje się coraz bardziej kłopotliwa. Nie tylko dla premiera Mateusza Morawieckiego. Także Barbara Kurdej-Szatan nie ma w tej sprawie jasności, o czym świadczy ostatni wpis na Instagramie. Aktorka, która wraz z mężem wybrała się na spacer po parku, opatrzyła swoje zdjęcie hasztagiem #totrzebatemaskiwparkuczynietrzeba?

Post wywołał szeroką dyskusję. Fani gwiazdy "M jak Miłość" mieli na ten temat różne zdania. Jedni przekonywali, że maseczki nie chronią przed wirusem, gwarantują za to konkretne wpływy do portfeli określonych osób. Drudzy precyzowali, że obowiązek zasłaniania twarzy nie dotyczy parków lub innych przestrzeni publicznych na świeżym powietrzu. Inni odsyłali do rozporządzenia i zapewniali, że już niedługo rząd i tak zniesie to obostrzenie.

Basia Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek

Ostatecznie, jak widać na zdjęciu, aktorka postanowiła maseczki w parku nie zakładać i pokazała się fanom w pełnym wydaniu. "Wspaniale wyglądacie czy w maskach, czy bez" - podsumowała jedna z internautek. I trudno się z nią nie zgodzić. Kurdej-Szatan, która jesienią powita na świecie drugie dziecko, wygląda w ciąży naprawdę kwitnąco.

d3498co
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3498co