ycipk-lz0ks6

Kurdej-Szatan nagrała męża na Instastory. Nie obyło się bez wpadki

Gwiazdy bardzo często chcą pochwalić się przyjemnymi momentami ze swojego życia, nie tylko prywatnego, ale i zawodowego. Tak samo było w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, która nagrała swojego męża grającego na pianinie i opublikowała to na swoim Instastory. Niestety nie obyło się bez wpadki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego radosnego usposobienia
Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego radosnego usposobienia (East News)
ycipk-lz0ks6

Nie od dziś wiadomo, że Rafał Szatan jest uzdolniony muzycznie. Nie dziwi również fakt, że talentem męża chce chwalić się Barbara Kurdej-Szatan. Tym razem jednak celebrytka pokazała nieco więcej, niż powinna, a uwagę zwróciła jej córka. - Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? – córka Szatanów w ten właśnie sposób sprawiła, że zwykła gra na pianinie zmieniła się w zabawną sytuację. Rafał Szatan miał co prawda na sobie również koszulkę, lecz uwagę obserwatorów przykuły nogi wokalisty, które rzeczywiście były gołe.

– Tata, a mama cię trochę nagrywała wcześniej, trochę z majtkami – Szatan nie przejął się jednak słowami córki i grał dalej, jakby nic się nie wydarzyło.

ycipk-lz0ks6

W ostatnim czasie małżeństwo można było oglądać na wspólnym zdjęciu podczas wyborów parlamentarnych. Wówczas do sieci wrzucili ujęcie pokazujące głosowanie i zachęcające fanów do zrobienia tego samego.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

ycipk-lz0ks6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-lz0ks6

ycipk-lz0ks6
ycipk-lz0ks6