Trwa ładowanie...
d13gtta

Kurdej-Szatan nagrała męża na Instastory. Nie obyło się bez wpadki

Gwiazdy bardzo często chcą pochwalić się przyjemnymi momentami ze swojego życia, nie tylko prywatnego, ale i zawodowego. Tak samo było w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, która nagrała swojego męża grającego na pianinie i opublikowała to na swoim Instastory. Niestety nie obyło się bez wpadki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego radosnego usposobienia
Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego radosnego usposobienia (East News)
d13gtta

Nie od dziś wiadomo, że Rafał Szatan jest uzdolniony muzycznie. Nie dziwi również fakt, że talentem męża chce chwalić się Barbara Kurdej-Szatan. Tym razem jednak celebrytka pokazała nieco więcej, niż powinna, a uwagę zwróciła jej córka. - Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? – córka Szatanów w ten właśnie sposób sprawiła, że zwykła gra na pianinie zmieniła się w zabawną sytuację. Rafał Szatan miał co prawda na sobie również koszulkę, lecz uwagę obserwatorów przykuły nogi wokalisty, które rzeczywiście były gołe.

– Tata, a mama cię trochę nagrywała wcześniej, trochę z majtkami – Szatan nie przejął się jednak słowami córki i grał dalej, jakby nic się nie wydarzyło.

d13gtta

W ostatnim czasie małżeństwo można było oglądać na wspólnym zdjęciu podczas wyborów parlamentarnych. Wówczas do sieci wrzucili ujęcie pokazujące głosowanie i zachęcające fanów do zrobienia tego samego.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d13gtta

Podziel się opinią

Share

d13gtta

d13gtta