Trwa ładowanie...
dyt8vgh

Beata Ścibakówna i Jan Englert. To już 25 lat po ślubie. Wciąż tak samo zakochani

Ich wspólna historia wydaje się nieprawdopodobna, ale jednak wydarzyła się naprawdę. Dziś Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. rocznicę ślubu.Takiej miłości można pozazdrościć!
Share
Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. rocznicę małżeństwa.
Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. rocznicę małżeństwa.Źródło: Instagram.com
dyt8vgh

Historia tej miłości wydaje się być wyciągnięta ze scenariusza do komedii romantycznej. Tak jednak nie jest. Beata Ścibakówna i Jana Englert od początku wzbudzali dużo emocji, ale uczucie pozwoliło im przetrwać wszystkie przeciwności losu. Ona początkowo była dla niego tylko jedną z wielu studentek, z którymi wyjechał do Australii. Jednak to ona zwróciła na siebie uwagę Jana Englerta. Gdy nie chciała wejść do wody, namówił ją do tego. Ścibakówna nie pływała zbyt dobrze, a fale były duże. Englert porwał ją jednak do wody, a gdy studentka straciła grunt pod nogami - uratował ją.

Po powrocie do Polski Beata Ścibakówna dalej wpatrywała się w swojego wykładowcę, ale wciąż nie przypuszczała, że z tej znajomości może wyjść coś więcej. Nie zauważała też, że Englert zatrzymuje na niej wzrok częściej niż na innych studentkach. Pierwszy krok w stronę rodzącego się uczucia zrobił on. Kiedy Ścibakówna szła korytarzem uczelni po obronie pracy magisterskiej, zaprosił ją na kawę. Nie chciał jednak wzbudzać podejrzeń i niepotrzebnych plotek, dlatego zabrał ją do ekskluzywnej kawiarni.

dyt8vgh

Po tym jednym spotkaniu na kawę wszystko potoczyło się niezwykle szybko. Po dość krótkim czasie para zamieszkała razem, choć było to problematyczne - Jan Englert odszedł wówczas od żony i dzieci, a Ścibakówna bała się oskarżeń o rozbicie rodziny. Beata obawiała się też reakcji swoich rodziców, którzy początkowo byli przeciwni temu związkowi, jednak z czasem go zaakceptowali.

Mama Heleny Englert o jej odejściu z "Barw Szczęścia": Przychodzą inne propozycje

Jan Englert i Beata Ścibakówna doczekali się również potomstwa. Para ma córkę - Helenę, która powoli idzie w ślady rodziców. Helena kształci się w kierunku aktorstwa. Nie chce, by zarzucano jej, że całą swoją karierę zawdzięcza nazwiskom rodziców.

Historia ich miłości jest zawiła, a uczucie wielokrotnie było wystawiane na próbę. Relacja między dwojgiem ludzi okazała się na tyle silna, że dziś Beata Ścibakówna i Jan Englert obchodzą 25. rocznicę małżeństwa.

dyt8vgh

Małżonkom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu wspólnych lat!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dyt8vgh

Podziel się opinią

Share
dyt8vgh
dyt8vgh