Trwa ładowanie...

Royal baby w drodze? Zdjęcia paparazzi wywołują plotki

Księżniczka Beatrycze dała się sfotografować paparazzi pierwszy raz od wielu miesięcy. Najpierw był tajemniczy ślub, później miesiąc miodowy, a teraz pojawiła się w sklepie... z ubrankami dla dzieci. Jest coś na rzeczy?

Księżniczka Beatrycze wzięła ślub w trakcie pandemiiKsiężniczka Beatrycze wzięła ślub w trakcie pandemiiŹródło: Getty Images
d2m0kc9
d2m0kc9

Księżniczka Beatrycze zapisała się w historii jako ta, która zrezygnowała z wystawnego, wartego kilka milionów ślubu, który oglądałyby z kolei miliony osób na świecie. Poszła zupełnie inną drogą niż księżna Kate, Meghan, czy nawet jej siostra, która powiedziała "tak" w otoczeniu setek gości. Beatrycze zorganizowała niewielką ceremonię w tajemnicy przed fanami rodziny królewskiej. Zmusiły ją do tego po części nieciekawe okoliczności.

Jej tata - książę Andrzej - jest wmieszany w jeden z największych pedofilskich skandali ostatnich lat. To jedno. Drugie: pandemia, która skutecznie uniemożliwiła Brytyjczykom organizowanie większych imprez. Mimo przeciwności losu Beatrycze jest dziś szczęśliwą mężatką. I czy przypadkiem nie jest tak, że za kilka miesięcy zostanie mamą?

Zobacz: Gwiazdy, które odnowiły przysięgę małżeńską

Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi pobrali się podczas bardzo prywatnej ceremonii 17 lipca tego roku. Dla Wielkiej Brytanii to był trudny czas lockdownu. Po ślubie Beatrycze i jej świeżo poślubiony ukochany udali się na miesiąc miodowy, choć nie ma zbyt wielu doniesień o tym, jakie miejsce wybrali. Dopiero teraz Beatrycze pokazała się pierwszy raz publicznie.

d2m0kc9

Paparazzi sfotografowali ją w centrum Londynu. Wybrała się na zakupy do popularnego sklepu dla dzieci The Little White Company. Edoardo czekał na swoją żonę w samochodzie.

Beatrycze, zgodnie z zaleceniami rządu, miała na twarzy maseczkę ochronną. I tak dało się ją poznać. Wyszła ze sklepu z torbą zakupów. I tu też pojawiają się domysły. Czyżby 32-latka spodziewała się pierwszego dziecka?

Brytyjskie tabloidy przypominają, że marka jest ulubioną księżnej Kate i innych członków rodziny królewskiej. W ubrankach The Little White Company chodzą księżniczka Charlotte i książę George.

d2m0kc9

Kto wie, może czekają nas wkrótce doniesienia o kolejnym royal baby na dworze Elżbiety II? Choć bardziej prawdopodobne jest to, że Beatrycze kupowała coś dla swojego pasierba. Edoardo ma syna ze swoją poprzednią żoną. 4-letni Christopher ponoć świetnie dogaduje się z nową partnerką taty.

d2m0kc9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m0kc9