Trwa ładowanie...
dejlrfd

Wyjawili szczegóły tajemniczego ślubu. Tata panny młodej ocenzurowany

Księżniczka Beatrycze wyszła za mąż za włoskiego milionera, Edoardo Mapelle Mozzie. Ślub odbył się w tajemnicy przed światem, co jest wyjątkową sytuacją dla rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub księżniczki Beatrycze. Wypłynęły już pierwsze zdjęcia
Ślub księżniczki Beatrycze. Wypłynęły już pierwsze zdjęcia (ONS, Instagram)
dejlrfd

Księżniczka Beatrycze zaskoczyła wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Arystokratka w sekrecie wyszła za mąż za Edoardo Mapellego Mozziego. Plany narzeczonych najpierw pokrzyżował skandal wokół ojca Beatrcze, księcia Andrzeja, którego oskarżono o gwałt i powiązania z pedofilem, Jeffreyem Epsteinem. Potem wybuchła pandemia. Zakochani w końcu stanęli na ślubnym kobiercu i podzielili się fotkami.

Zobacz: Rocznica ślubu Harry'ego i Meghan. Rodzina królewska nie złożyła życzeń, konflikt narasta

Poprzednie śluby członków rodziny królewskiej były wielkimi wydarzeniami, które obserwowały tłumy gości i gapiów w całego świata. Wystarczy przypomnieć wielki i wart miliony funtów ślub Harry'ego i Meghan. Ale i ślub księżniczki Eugenii, siostry Beatrycze, był dużym wydarzeniem dla fanów monarchii.

dejlrfd

Beatrycze udało się zorganizować uroczystość w tajemnicy przed Brytyjczykami. Ślub w samym środku pandemii musiał wyglądać inaczej, bo obowiązuje dalej surowy reżim sanitarny.

Księżniczka zaprezentowała się w przerobionej, starej sukience swojej babci. Całość zdobiła diamentowa tiara, należąca do królowej Elżbiety, a w której to monarchini sama wystąpiła na swoim ślubie w 1947 roku.

Młodzi wymienili przysięgi w Windsorze, w Kaplicy Wszystkich Świętych.

Pokazano zdjęcia z tego wydarzenia na instagramowym profilu rodziny królewskiej. Sceneria była przepiękna.

Jak poinformowano, w ceremonii uczestniczyli tylko najbliżsi pary. Na zdjęciach można zobaczyć tylko królową Elżbietę i księcia Filipa, którzy trzymają się na dystans od młodych. Nie jest to przypadek, bo seniorzy rodziny królewskiej dalej pozostają w izolacji, ze względu na zagrożenie koronawirusem.

dejlrfd

Nie jest też przypadkiem to, że nie udostępniono ani jednego zdjęcia Beatrycze z jej rodzicami.

Rodzina królewska cenzuruje księcia Andrzeja i trzyma go z dala od publicznych wystąpień. Ojciec Beatrycze, jeden z głównych bohaterów skandalu pedofilskiego, uczestniczył w ślubie i poprowadził córkę do ołtarza. W obawie przed ostrymi komentarzami zdjęcia córki i ojca pozostaną z pewnością jedynie rodzinną pamiątką, która nie ujrzy światła dziennego.

dejlrfd

Podziel się opinią

Share

dejlrfd

dejlrfd