"Bitwa na głosy": jurorzy trzeciej edycji już w komplecie!

Podziel się
"Bitwa na głosy": jurorzy trzeciej edycji już w komplecie!

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Bitwy na głosy. Podczas konferencji prasowej oficjalnie zaprezentowano pełen skład jury muzycznego show. Czy tym razem producenci dokonali słusznego wyboru?

Nie prowadzący, nawet nie uczestnicy, ale to właśnie skład jurorski programu telewizyjnej Dwójki budził najwięcej emocji wśród widzów. Spekulowano, że występy drużyn ocieniać będą Natalia Siwiec i Edyta Herbuś, tak się jednak nie stało.

Niezmiennie swoim surowym okiem na uczestników show spoglądać będzie Alicja Węgorzewska. Po przerwie do programu powraca Wojciech Jagielski, który zasiadał w jury pierwszej edycji Bitwy..., wtedy jednak nie zachwycił telewidzów. Do grona ekspertów dołączyła Kasia Zielińska, która świetnie sprawdziła się w roli jurorki, zastępując w jednym z odcinków Grażynę Szapołowską. Twórcy programu przygotowali niespodziankę, którą będzie obecność czwartego jurora. Został nim lider grupy Acid Drinkers, Tomasz "Titus" Pukacki.

Czegoś takiego nigdy jeszcze nie robiłem. Bywałem jurorem na różnych przeglądach, jednak "Bitwa na głosy" jest dla mnie wielką nowością - powiedział charyzmatyczny wokalista w rozmowie z Akpą.

Jak na tle grzecznych jurorów wypadnie odrobinę ekscentryczny i niezbyt pasujący (choć tu akurat możemy się mylić) do konwencji programu Titus. Czy będzie telewizyjnym odkryciem na miarę Nergala w The Voice of Poland? Przekonamy się o tym już 8 września, kiedy to startuje trzecia edycja Bitwy na głosy.

**Dołącz do nas na Facebooku!**

Polub WP Gwiazdy