Trwa ładowanie...
dvd2sd2

Błąd na stronach na Facebooku. Wiemy, czy gwiazdy same prowadzą swoje strony

Facebook jest jednym z najważniejszych narzędzi komunikacyjnych dla wielu światowych gwiazd. Z ich stron dowiadujemy się często, co u nich słychać. Jednak jeden błąd spowodował, że można było sprawdzić, kto odpowiada za fanpage konkretnej gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska w pełni samodzielnie prowadzi swoje social media
Ewa Chodakowska w pełni samodzielnie prowadzi swoje social media (East News)
dvd2sd2

Obecnie Facebook jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, a w Polsce ma szczególnie silną pozycję. Większość oświadczeń gwiazd i kampanii reklamowych skupia się wokół odbiorców z Facebooka. Tam też mają największe zasięgi i największą widownię. Można było się domyślać, że social media niektórych gwiazd prowadzą agencje PR, ale dziś Polacy mogą dowiedzieć się na ten temat dużo więcej.

W piątkowe popołudnie na facebookowych stronach można było sprawdzić, kto konkretnie publikował dany post. Aby to sprawdzić, wystarczyło zajrzeć w historię edycji posta. Wtedy mieliśmy podgląd na to, kto odpowiada za daną stronę. Prawdopodobnie to był błąd Facebooka, ale pojawiły się teorie, że to niezapowiedziane testy zmiany portalu.

Udało się zajrzeć na strony kilku najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Jedni w pełni odpowiadają za swoje, drudzy faktycznie mają odpowiedzialne za to osoby trzecie.

dvd2sd2

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Elvin Flamingo

Najpopularniejsza polska trenerka personalna, Ewa Chodakowska, sama wrzuca posty na swoją stronę, która ma 2 mln polubień. To się ceni. Tym bardziej, że zupełnie inną strategię obrała Anna Lewandowska, jej największa konkurentka na tym polu. Facebookową stronę żony Roberta Lewandowskiego prowadzą osoby trzecie. Przypomnijmy, że oboje mają własną agencję PR.

Mamy też trzeci przypadek - strony prowadzone przez gwiazdę i osoby dodatkowo zatrudnione. Tak jest w przypadku social mediów m.in. Magdy Gessler i Taco Hemingwaya.

dvd2sd2

Do gwiazd samodzielnie prowadzących swoje strony na Facebooku zaliczają się też Doda, Stachursky. Z kolei osoby trzecie zarządzają stronami m.in. Wojciecha Cejrowskiego i Dawida Podsiadły.

dvd2sd2

Podziel się opinią

Share

dvd2sd2

dvd2sd2