Trwa ładowanie...

Błąd na stronach na Facebooku. Wiemy, czy gwiazdy same prowadzą swoje strony

Facebook jest jednym z najważniejszych narzędzi komunikacyjnych dla wielu światowych gwiazd. Z ich stron dowiadujemy się często, co u nich słychać. Jednak jeden błąd spowodował, że można było sprawdzić, kto odpowiada za fanpage konkretnej gwiazdy.

Błąd na stronach na Facebooku. Wiemy, czy gwiazdy same prowadzą swoje stronyŹródło: East News
d38i9zn
d38i9zn

Obecnie Facebook jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, a w Polsce ma szczególnie silną pozycję. Większość oświadczeń gwiazd i kampanii reklamowych skupia się wokół odbiorców z Facebooka. Tam też mają największe zasięgi i największą widownię. Można było się domyślać, że social media niektórych gwiazd prowadzą agencje PR, ale dziś Polacy mogą dowiedzieć się na ten temat dużo więcej.

W piątkowe popołudnie na facebookowych stronach można było sprawdzić, kto konkretnie publikował dany post. Aby to sprawdzić, wystarczyło zajrzeć w historię edycji posta. Wtedy mieliśmy podgląd na to, kto odpowiada za daną stronę. Prawdopodobnie to był błąd Facebooka, ale pojawiły się teorie, że to niezapowiedziane testy zmiany portalu.

Udało się zajrzeć na strony kilku najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Jedni w pełni odpowiadają za swoje, drudzy faktycznie mają odpowiedzialne za to osoby trzecie.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Elvin Flamingo

Najpopularniejsza polska trenerka personalna, Ewa Chodakowska, sama wrzuca posty na swoją stronę, która ma 2 mln polubień. To się ceni. Tym bardziej, że zupełnie inną strategię obrała Anna Lewandowska, jej największa konkurentka na tym polu. Facebookową stronę żony Roberta Lewandowskiego prowadzą osoby trzecie. Przypomnijmy, że oboje mają własną agencję PR.

d38i9zn

Mamy też trzeci przypadek - strony prowadzone przez gwiazdę i osoby dodatkowo zatrudnione. Tak jest w przypadku social mediów m.in. Magdy Gessler i Taco Hemingwaya.

Do gwiazd samodzielnie prowadzących swoje strony na Facebooku zaliczają się też Doda, Stachursky. Z kolei osoby trzecie zarządzają stronami m.in. Wojciecha Cejrowskiego i Dawida Podsiadły.

d38i9zn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38i9zn