Trwa ładowanie...
dunzi0m
News

Anna Lewandowska pozuje w bikini. Zachęca kobiety w ciąży do diety

Odkąd Ania i Robert Lewandowscy publicznie ogłosili, że Klara będzie miała rodzeństwo, celebrytka z dumą pokazuje lekko zaokrąglony brzuszek w social mediach. I nie zapomina przy tym o cennych poradach dla fanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska radzi przyszłym mamom jak zmienić nawyki żywieniowe
Anna Lewandowska radzi przyszłym mamom jak zmienić nawyki żywieniowe (Materiały prasowe)
dunzi0m

Anna i Robert Lewandowscy niedługo znów zostaną rodzicami. Ania w tym okresie jeszcze bardziej zwraca uwagę na dietę, bo wpływa ona nie tylko na nią, ale również na przyszłe dziecko. Jej zdjęcia udowadniają, że w ciąży również można wyglądać zjawiskowo i dziewczęco.

"Cieszę się, że świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży. To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione" - napisała pod zdjęciem Ania Lewandowska, która mimo szczupłej figury ma już widoczne ciążowe kształty.

dunzi0m

Zobacz wideo:

"Już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych" - dodała gwiazda. W odpowiedzi fanki skomentowały zdjęcie celebrytki w odważnym bikini.

"Ale ładnie wyglądasz Ja mam taki brzuch po śniadaniu, a u Ciebie już 6 miesiąc", napisała żartobliwie jedna z fanek. Inna dodała: "Promieniejesz Aniu!".

dunzi0m

Zobacz też: Anna Lewandowska w stroju kąpielowym. Piękne zdjęcie przyszłej mamy

Faktycznie, trudno nie przyznać im racji. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie oraz regularnym treningom, Ania wciąż ma sylwetką niczym nastolatka. Prawdopodobnie też właśnie dzięki temu po ciąży znów szybko wróci do formy - jak w przypadku Klary.

dunzi0m

Podziel się opinią

Share

dunzi0m

dunzi0m