ycipk-2k26tn

Bogusław Linda krytykuje Walentynki. "To upokarzające"

Jedni nie mogą doczekać się święta zakochanych, inni w ogóle za nim nie przepadają. Bogusław Linda jest całkowitym przeciwnikiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bogusław Linda nie będzie obchodził Walentynek
Bogusław Linda nie będzie obchodził Walentynek (East News, Fot: East News)
ycipk-2k26tn

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy już zachodzą głowę, jak zaskoczyć druga połówkę. To czas, który zakochani z reguły poświęcają całkowicie sobie. Czerwone róże, romantyczna kolacja czy spacer. Wszystko okraszone atmosferą miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Popiel skromnie o mężu: "Boguś amantem? Nie, to słowo do niego nie pasuje!"

ycipk-2k26tn

Jak się okazuje, nie wszyscy celebrują to święto. Uważają, że miłością należy dzielić się każdego dnia. Tak jak Bogusław Linda, który nie szczędzi mocnych słów.
- To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie - mówi stanowczo aktor w "Fakcie".

Zdaje się, że aktor jest całkowitym przeciwnikiem idei Walentynek. Jak wyznał w rozmowie z tabloidem, swojej partnerce Lidii Popiel stara się robić niespodzianki zdecydowanie częściej niż raz w roku. W końcu fundamenty udanego związku buduje się przez cały rok, a nie przez jeden dzień.

Bogusław Linda w sierpniu świetował 27. rocznicę związku z Lidią Popiel. Na Facebooku pochwalił się wówczas piękną fotografią. "Cyfry, liczby, zawsze jest co świętować. 27 lat razem. A tutaj 20 lat temu" - pisał. Przypomnijmy, że aktor nigdy nie narzekał na powodzenie u fanek. Wzdychało do niego tysiące kobiet.

ycipk-2k26tn

Zgadzacie się z Bogusławem Lindą?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2k26tn

ycipk-2k26tn
ycipk-2k26tn