Trwa ładowanie...

Bogusław Linda świętuje z żoną 27 rocznicę związku. Pokazał piękne zdjęcie

Linda od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Razem z żoną świętują 27 rocznicę znajomości. Z tej okazji opublikował archiwalną fotografię,

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bogusław Linda świętuje z żoną 27 rocznicę związku. Pokazał piękne zdjęcieŹródło: ONS.pl
d1dh26r
d1dh26r

Bogusław Linda jest niewątpliwie jednym z najbardziej cenionych i znanych aktorów. Od lat odgrywa role, które zapisują się w historii kina. Zresztą, kto nie widział Lindy w "Panu Tadeuszu" czy "Krollu"...

"Twardziel polskiego kina", zanim spotkał na swojej drodze Lidię Popiel, podobał się wielu kobietom. Zresztą, sam też przyznał, że mu się to podobało. - To, co najbardziej ciągnęło mnie do filmu, to możliwość spotkania wielu pięknych kobiet. I za każdym razem innych, a nie ciągle tych samych koleżanek z teatru - zwierzał się kilka lat temu..

Z tego co pisze Linda, postanowili być ze sobą dokładnie 27 lat temu, a w 2000 zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Wtedy też zakończył się okres szaleństw i przyszedł czas na stabilizację. A Lidia Popiel okazała się tą jedyną.

d1dh26r

Aktor postanowił pochwalić się rocznicą na swoim Facebooku. "Cyfry, liczby, zawsze jest co świętować. 27 lat razem. A tutaj 20 lat temu" – napisał i opublikował przepiękne zdjęcie.

Jest to niewątpliwie piękna rocznica. Tym bardziej, że w środowisku artystycznym uczucia bywają ulotne. I nieraz żyliśmy miłosnymi skandalami. Na zdjęcie szybko zareagowali internauci. "Czasem cyfry robią wrażenie. Żyjcie długo w szczęściu, miłości i zdrowiu" - czytamy w komentarzach. Pojawiło się też mnóstwo gratulacji. Do których zresztą się dołączamy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1dh26r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dh26r