Trwa ładowanie...
d29t7nv
News

Boruc pokazała płaski brzuch tydzień po porodzie. "Dlatego warto trenować w ciąży"

Sara Boruc pokazała fanom, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dziecka. Ciężko uwierzyć, że celebrytka wygląda tak dobrze raptem tydzień po porodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc niedawno urodziła synka
Sara Boruc niedawno urodziła synka (ONS.pl)
d29t7nv

Sara Boruc nie robiła ze swojej ciąży tajemnicy. Od początku chętnie relacjonowała swoim fanom na Instagramie zmiany, jakie zachodzą w jej ciele. Dodatkowo dawała rady żywieniowe przyszłym mamom. Gwiazda nie mogła doczekać się aż noworodek przyjdzie na świat. Na początku maja w końcu urodziła synka o imieniu Noah, który jest jej trzecim dzieckiem.

Niedługo po porodzie Boruc zamieściła na Instagramie krótkie wideo, zarejestrowane tuż po narodzinach chłopca. Widać na nim, jak szczęśliwa gwiazda trzyma na rękach niemowlę, a obok niej czuwa piłkarz. Warto podkreślić, że Boruc rodziła w domu siłami natury, bez żadnego znieczulenia.

Zdrowa dieta w czasie ciąży oraz regularnie ćwiczenia przyniosły świetne rezultaty. Sara pokazała swoim obserwującym, jak jej ciało wyglądało na chwilę przed porodem, a jak raptem tydzień po. Ciężko uwierzyć, że matka trójki dzieci może pochwalić się taką sylwetką. I to 7 dni po urodzeniu dziecka.

   Instagram.com
(Instagram.com)

"Dlatego warto trenować w ciąży" - napisała celebrytka.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Jesteśmy pod wrażeniem sylwetki Sary Boruc. Życzymy jej oraz jej synkowi dużo zdrowia!

d29t7nv

Podziel się opinią

Share
d29t7nv
d29t7nv