Trwa ładowanie...

Brad Pitt ma świetne relacje z córką. Shiloh chce z nim zamieszkać

Nastoletnia Shiloh Jolie-Pitt w czasie pandemii koronawirusa koniecznie chce zamieszkać u Brada Pitta. Jej relacje z Angeliną Jolie nie są najlepsze.

Share
Brad Pitt ma świetne relacje z córką. Shiloh chce z nim zamieszkaćŹródło: Getty Images
d4lle7x

W USA, podobnie jak w całej Europie, panuje pandemia koronawirusa. Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta chcą być jak najdalej od Hollywood do czasu, aż sytuacja się uspokoi. Shiloh Jolie-Pitt twierdzi, że aktor uchroni ją przed zakażeniem.

Shiloh Jolie-Pitt to najstarsza biologiczna córka hollywoodzkiej pary. Amerykański serwis "Star" donosi, że pociechy aktorów doskonale czują się w domu ojca i to właśnie tam chcą być w czasie przymusowej izolacji.

ZOBACZ: Brad Pitt spotyka się z aktorką

- W tej chwili uważają, że ich tata bardzo ich uspokaja. Brad jest bardzo szczęśliwy, że ma swoje dzieci, kiedy tego zechcą. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Angie - podaje informator.

d4lle7x

Shiloh próbuje namówić Angelinę Jolie, aby mogła zostać u Brada Pitta.

- Shiloh uwielbia swojego ojca, a jego mieszkanie jest dla niej zbawieniem, gdy nadchodzą ciężkie czasy. Błaga, aby ich uratował przed koronawirusem.

Podobno Brad Pitt i Shiloh zbudowali wyjątkową więź i czują się świetnie w swoim towarzystwie. Aktor jest podobno wymagającym ojcem, ale dzieci i tak uwielbiają spędzać z nim czas. Gwiazdor marzy o tym, by jego pociechy poszły do normalnej szkoły. Do tej pory pobierali lekcje w domu.

Shiloh jest bardzo zdeterminowana. Zwłaszcza, że jej relacje z Angeliną Jolie nie należą do najłatwiejszych.

d4lle7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lle7x