Trwa ładowanie...

Angelina Jolie i Brad Pitt wyjechali razem. Będę negocjować warunki rozstania

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się obliczu skandalu. Po wielu miesiącach postanowili szczerze ze sobą porozmawiać.

Angelina Jolie i Brad Pitt wyjechali razem. Będę negocjować warunki rozstaniaŹródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Georges Biard
d3tldit
d3tldit

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 r. Ich decyzja zszokowała fanów na całym świecie. Wiele osób snuło domysły, dlaczego to małżeństwo się rozpadło, a atmosferę podgrzewały medialne przepychanki byłych partnerów. Jolie i Pitt byli parą przez 12 lat, z czego dwa lata jako małżeństwo.

ZOBACZ: Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem po latach?

Choć rozwód już się odbył, to wciąż pozostaje do rozwiązania kilka kwestii. Byli małżonkowie muszą porozumieć się jeszcze w sprawie majątku i podziału opieki nad dziećmi.

Ostatnio "Radar Online'' opublikował artykuł, w którym zasugerował, że Angelina Jolie i Brad Pitt planują ucieczkę z Los Angeles. Aktorzy chcą sfinalizować rozwód i sprawy z tym związane poza miejscem zamieszkania i z dala od mediów.

d3tldit

Według tabloidu, zmiana otoczenia pomoże Jolie i Pittowi dojść w końcu do porozumienia.

- Małżonkowie oczywiście będą przebywać w osobnych pokojach – podkreślił informator.

Na tajnym spotkaniu mają pojawić się też prawnicy aktorów. To spowoduje zwiększenie wydatków podróży, ponieważ muszą pokryć lot, nocleg i wyżywienie swoich pełnomocników, którzy będą towarzyszyć im w podróży.

Na razie nie wiadomo, dokąd gwiazdorzy udali się na negocjacje. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu załatwią swoje sprawy raz na zawsze.

d3tldit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tldit