Trwa ładowanie...
d1uwljz

Busbee nie żyje. Producent muzyczny miał 43 lata

Busbee to pseudonim producenta i autora piosenek Michaela Jamesa Ryana. Artysta nominowany do nagrody Grammy zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Busbee zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Miał 43 lata
Busbee zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Miał 43 lata (Getty Images)
d1uwljz

Jak podaje "The Hollywood Reporter", wiadomość o śmierci Ryana pojawiła się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przyczyna zgonu nie została podana do wiadomości publicznej. Busbee współpracował z największymi gwiazdami muzyki pop jako producent, autor tekstów itp., ale w ostatnim czasie specjalizował się na gatunku country.

Obejrzyj: Z tymi co się znają - Lech Janerka

Gwen Stefani, Shakira, Backstreet Boys, Christna Aguilera, Timbaland, Pink – to kilka gwiazd, które zawdzięczają Ryanowi swoje piosenki.

d1uwljz

"To wydaje się niesprawiedliwe. Zawsze będę cię kochać, twoje piosenki i albumy. Miałam szczęście z tobą pracować, Busbee. Spoczywaj w pokoju, mój słodki przyjacielu" – napisała na Twitterze wokalistka Marren Morris.

Michael James Ryan urodził się w Kalifornii w 1976 r. i kilka lat temu wyznał w "Rolling Stone", że niegdyś jego sposobem na muzykę był jazz. "Tylko to chciałem robić" – mówił artysta, którego do pisania utworów country namówił zaprzyjaźniony muzyk. Ograniczenia stawiane przez gatunek uznał za wyzwanie, którego chciał się podjąć i odniósł niesamowity sukces.

d1uwljz

Podziel się opinią

Share
d1uwljz
d1uwljz