Trwa ładowanie...
d2bgeq4

Jan Kobuszewski nie żyje. Natalia Kukulska: "Żegnam, panie Janie"

W sobotę 28 września zmarł aktor Jan Kobuszewski. Miał 85 lat. Do grona osób żegnających wielkiego artystę dołączyła Natalia Kukulska, publikując wzruszające zdjęcie i ciepłe wyznanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan Kobuszewski nie żyje. Miał 85 lat
Jan Kobuszewski nie żyje. Miał 85 lat (AKPA)
d2bgeq4

Jana Kobuszewskiego pożegnał już prezydent Andrzej Duda, Zofia Zborowska (jej ojciec Wiktor był siostrzeńcem Kobuszewskiego) czy Karolina Korwin-Piotrowska. Ciepłe słowa podziękowania zamieściła na Instagramie także Natalia Kukulska. "Z ogromnym żalem, pięknymi wspomnieniami i wdzięcznością za dostarczanie wielu wzruszeń i uśmiechu, żegnam, panie Janie" – napisała wokalistka.

Obejrzyj: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

Jan Kobuszewski to obdarzony niebywałym talentem komediowym, polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, szerokiej publiczności znany był głównie z ról komediowych oraz udziału w telewizyjnych programach rozrywkowych. Dziadek z audycji radiowej "Rodzina Poszepszyńskich”, narrator w telewizyjnej dobranocce o wróblu Ćwirku.

d2bgeq4

Zobacz także: Jan Kobuszewski nie żyje. Wspominamy jednego z najwybitniejszych polskich aktorów

Należał do tych aktorów, na widok których publiczność śmieje się w momencie, gdy tylko wyjdą na scenę. Nie bez powodu przylgnęła do niego etykietka komediowego aktora charakterystycznego. Swoją klasę w tej materii potwierdzał kolejnymi rolami, także filmowymi:

Smutną informację o jego śmierci w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził Wiktor Zborowski, siostrzeniec aktora. Jan Kobuszewski miał 85 lat.

d2bgeq4

Podziel się opinią

Share
d2bgeq4
d2bgeq4