Trwa ładowanie...
d32fm6n

Był Linda, teraz Janda. Włączyła się w akcję przeciwko Andrzejowi Dudzie

"Trzask i po długopisie" to internetowa akcja, którą promuje Krzysztof Materna. Opublikował już filmik z Bogusławem Lindą, a teraz przyszedł czas na krótkie nagranie z Krystyną Jandą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Janda i akcja wspierania Rafała Trzaskowskiego
Krystyna Janda i akcja wspierania Rafała Trzaskowskiego (East News, Instagram)
d32fm6n

Kampania wyborcza trwa w najlepsze, kandydaci jeżdżą więc po Polsce i próbują przekonać do siebie wyborców. Stosunkowo nowy w wyścigu o fotel prezydenta Polski jest Rafał Trzaskowski, który cieszy się sporym poparciem w środowisku polskich gwiazd. Filmik, będący wyrazem poparcia, opublikował ostatnio Michał Żebrowski. Jest też akcja "trzask i po długopisie", którą nakręca Krzysztof Materna.

Zobacz: Przerażona Janda: "Nie ma ratunku znikąd. PiS jest jak młot pneumatyczny, mają wszystko!"

Krótkie wideo, w którym Bogusław Linda wykonuje gest łamania długopisu, poniosło się głośnym echem w sieci. Wygląda na to, że pomysłodawcą akcji jest Krzysztof Materna, który nie kryje antypatii względem Prawa i Sprawiedliwości, a także urzędującego prezydenta.

d32fm6n

Materna do akcji zaprosił swoich przyjaciół. Na jednym z filmików zamieszczonych na Instagramie można zobaczyć Krystynę Demską-Olbrychską, małżeństwo Cezarego i Katarzyny Żak czy też Piotra Machalicę.

Włączyła się także Krystyna Janda, deklarując tym samym poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Poniżej możecie zobaczyć ten krótki filmik.

Komentarze są podzielone, choć poglądy Krystyny Jandy są wszystkim doskonale znane.

d32fm6n

Aktorka nie od dziś opowiada się przeciwko prezydentowi Dudzie i politykom PiS.

- Jeżeli pan Duda zostałby prezydentem na kolejną kadencję, to nadziei nie ma żadnej. To byłby tunel bez światełka. I wielu ludzi już to rozumie - mówiła ostatnio w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przypominamy, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się 28 czerwca.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n