Trwa ładowanie...

Był Linda, teraz Janda. Włączyła się w akcję przeciwko Andrzejowi Dudzie

"Trzask i po długopisie" to internetowa akcja, którą promuje Krzysztof Materna. Opublikował już filmik z Bogusławem Lindą, a teraz przyszedł czas na krótkie nagranie z Krystyną Jandą.

Był Linda, teraz Janda. Włączyła się w akcję przeciwko Andrzejowi DudzieŹródło: East News, Instagram
d2xfgix
d2xfgix

Kampania wyborcza trwa w najlepsze, kandydaci jeżdżą więc po Polsce i próbują przekonać do siebie wyborców. Stosunkowo nowy w wyścigu o fotel prezydenta Polski jest Rafał Trzaskowski, który cieszy się sporym poparciem w środowisku polskich gwiazd. Filmik, będący wyrazem poparcia, opublikował ostatnio Michał Żebrowski. Jest też akcja "trzask i po długopisie", którą nakręca Krzysztof Materna.

Zobacz: Przerażona Janda: "Nie ma ratunku znikąd. PiS jest jak młot pneumatyczny, mają wszystko!"

Krótkie wideo, w którym Bogusław Linda wykonuje gest łamania długopisu, poniosło się głośnym echem w sieci. Wygląda na to, że pomysłodawcą akcji jest Krzysztof Materna, który nie kryje antypatii względem Prawa i Sprawiedliwości, a także urzędującego prezydenta.

Materna do akcji zaprosił swoich przyjaciół. Na jednym z filmików zamieszczonych na Instagramie można zobaczyć Krystynę Demską-Olbrychską, małżeństwo Cezarego i Katarzyny Żak czy też Piotra Machalicę.

d2xfgix

Włączyła się także Krystyna Janda, deklarując tym samym poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Poniżej możecie zobaczyć ten krótki filmik.

Komentarze są podzielone, choć poglądy Krystyny Jandy są wszystkim doskonale znane.

Aktorka nie od dziś opowiada się przeciwko prezydentowi Dudzie i politykom PiS.

- Jeżeli pan Duda zostałby prezydentem na kolejną kadencję, to nadziei nie ma żadnej. To byłby tunel bez światełka. I wielu ludzi już to rozumie - mówiła ostatnio w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przypominamy, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się 28 czerwca.

d2xfgix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xfgix