Trwa ładowanie...
d2zwbvk

Żebrowski wywiesił polityczny baner na swoim domu. Wiadomo, na kogo odda głos

Aktor nigdy nie ukrywał się ze swoimi poglądami politycznymi i jawnie krytykował obóz rządzący. W najbliższych wyborach prezydenckich nie będzie miał problemu z wyborem, gdyż kandyduje jego dobry kolega.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski popiera Rafała Trzaskowskiego.
Michał Żebrowski popiera Rafała Trzaskowskiego. (ONS)
d2zwbvk

Michał Żebrowski otwarcie od kilku lat krytykuje rządy PiS. Jako właściciel prywatnego teatru 6. piętro nie jest też zadowolony z działań ministerstwa kultury. W ostatnim wywiadzie dla Wirtualnej Polski wypowiadał się niepochlebnie na temat organizacji wyborów w czasach pandemii.

Jednak w ciągu kilku tygodni polityczna sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie. Po odwołaniu wyborów prezydenckich 10 maja, klub Koalicji Obywatelskiej zdecydował o zmianie swojego kandydata. Na miejsce Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wkroczył prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Aktor nie kryje swojego zadowolenia z tego faktu.

Zobacz: Michał Żebrowski o działaniach rządu: "To jest obrzydliwe"

Kilka dni temu Michał Żebrowski opublikował zdjęcie, na którym razem z żoną pochwalili się zebranymi popisami poparcia dla kandydatury Trzaskowskiego na urząd prezydenta RP. Nie ma w tym nic dziwnego, panowie znają się od dzieciństwa.

d2zwbvk

Aktor oraz obecnie największy rywal Andrzeja Dudy chodzili razem do szkoły podstawowej. Ich szkolna przyjaźń przetrwała lata. Na znak pełnego poparcia kandydatury Trzaskowskiego Michał Żebrowski zawiesił na swoim domu na Podhalu baner z wizerunkiem kolegi.

Przy okazji fani aktora mogli zauważyć, że na czas pandemii zapuścił brodę i włosy. W geście solidarności z ciężarną żoną chyba przybyło mu też kilogramów.

Michał Żebrowski zapewnił na Instagramie, że pomoże fanom w przywierceniu podobnych banerów. Jak zadeklarował, "ten baner ma znaczenie".

d2zwbvk

Podziel się opinią

Share

d2zwbvk

d2zwbvk