Trwa ładowanie...

Była żona Donalda Trumpa nazywa siebie "pierwszą damą". Błyskawiczna odpowiedź rzeczniki Melanii Trump

W ostatnim odcinku programu "Good Morning America" w telewizji ABC jednym z gości była Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa. Kobieta promowała swoją książkę "Wychowując Trumpa" i wielokrotnie nazywała siebie "pierwszą damą". Wiele osób było oburzonych słowami byłej partnerki prezydenta USA. Zareagowała również rzeczniczka Melanii Trump, która w ostry sposób odniosła się do wypowiedzi bizneswoman.

Share
Była żona Donalda Trumpa nazywa siebie "pierwszą damą". Błyskawiczna odpowiedź rzeczniki Melanii Trump
Źródło: Forum
d1xbou0

- Mam bezpośredni numer do Białego Domu, ale nie chcę do niego dzwonić, bo jest tam Melania. Nie chcę powodować zazdrości czy czegoś takiego, bo tak naprawdę to ja jestem pierwszą żoną Trumpa, tak. Jestem pierwszą damą, ok? - powiedziała Ivana w rozmowie z ABC.

Kobieta była żoną obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych w latach 1977-1992. Jak widać wciąż nie pogodziła się z rozwodem. Wypowiedź Ivany bardzo poruszyła Melanię Trump. Jej rzeczniczka Stephanie Grisham postanowiła błyskawicznie zareagować.

ZOBACZ TEŻ: Przetakiewicz chwali się kreacją dla Melanii Trump. "Jej stylistka zwróciła się do nas"

- Pani Trump uczyniła Biały Dom domem dla Barrona i prezydenta. Uwielbia mieszkać w Waszyngtonie i rola pierwszej damy jest dla niej zaszczytem. Planuje używać swojego tytułu i pozycji do pomocy dzieciom, a nie sprzedaży książek. W oświadczeniu byłej żony prezydenta nie ma żadnej treści. Jest ono niestety wyłącznie poszukiwaniem uwagi i potrzebą rozgłosu - możemy przeczytać w oświadczeniu.

d1xbou0

Podziel się opinią

Share
d1xbou0
d1xbou0