Trwa ładowanie...
d2dw30e

Cardi B i Offset imprezowali, jakby jutra miało nie być. Było. Teraz czytają o swoich wybrykach

Umówmy się, że życie raperów odbiega nieco od standardów. Cardi B i jej mąż Offset to najlepszy przykład pary, która żyje zupełnie inaczej niż większość śmiertelników. Wywołują non stop afery. Jak też stało się tym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cardi i Offset imprezowali tak, że dowiedziało się o tym pół świata
Cardi i Offset imprezowali tak, że dowiedziało się o tym pół świata (Getty Images)
d2dw30e

Cardi B i Offset są parą od kilku lat. Razem wychowują córkę - Kulture - i zarabiają kosmiczne sumy pieniędzy na śpiewaniu. Gwiazdorska para kilka razy w miesiącu przypomina o sobie, gdy historie z ich życia lądują w mediach.

Zobacz: Weronika Książkiewicz wychudła i ścięła blond włosy. Kulisy zapamięta do końca życia

Pod koniec stycznia Offset został zatrzymany przez ochroniarzy jednego z centrów handlowych w Los Angeles, bo któryś z klientów zgłosił, że widział, jak raper ma przy sobie broń. Sprawę zamknięto, bo dwóch współpracowników Offseta przyznało się, że broń należy do nich, a nie do gwiazdora. Dzień później doszło do kolejnej awantury z udziałem rapera, o której teraz donoszą amerykańskie media.

d2dw30e

Offset towarzyszył swojej żonie - Cardi - podczas występu w nocnym klubie Liv w Fontainebleau.

Cardi - jedna z najbardziej popularnych raperek ostatnich lat - miała tylko zaśpiewać kilka swoich utworów, ale sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli.

Świadkowie cytowani przez portal TMZ.com opowiadają, że Cardi piła non stop i już gdy pojawiła się w drzwiach klubu miała ze sobą butelkę piwa. Imprezowała tak ostro, że słaniała się na nogach. Raperka miała krzyczeć ze sceny, żeby wszyscy się z nią napili.

To, co na pierwszy rzut przypomina typową polską imprezę, a nawet typowe polskie wesele, szybko wymknęło się spod kontroli. Szczególnie wtedy, gdy na scenie pojawił się Offset, by zaśpiewać z małżonką ich wspólny hit "Clout". Świadkowie opowiadają, że para zaczęła symulować seks na scenie.

d2dw30e

Zaraz po występie przenieśli się do kolejnego klubu. Tym razem ze striptizem. Tam właśnie doszło do awantury.

Jeden z mężczyzn oblał Cardi szampanem. Offsetowi puściły nerwy. Rzucił się na mężczyznę i kilkukrotnie go uderzył. Musieli interweniować ochroniarze, bo wyraźnie upojony alkoholem raper nie kontrolował swojego zachowania.

Jak to wszystko skomentowała Cardi? Na Instagramie podzieliła się zdjęciem stylówki i krótkim komentarzem: "ostatnia noc była dzika".

To nie pierwsza (i pewnie nie ostatnia) głośna awantura z udziałem gwiazd. Niedawno media w USA żyły sprawą sądową Cardi B, która była oskarżona o pobicie dwóch barmanek. Gwieździe groziły 4 lata więzienia.

d2dw30e

Podziel się opinią

Share
d2dw30e
d2dw30e