Trwa ładowanie...

Ich małżeństwo to już przeszłość. Powód? Wyjawiła go w swoim stylu

Cardi B już raz rzuciła swojego męża, rapera Offseta. Żeby wrócić, padł jej niemal do stóp i publicznie przepraszał. Tym razem to zagranie mu nie pomoże.

Share
Cardi B o przyczynach rozwodu z Offsetem
Cardi B o przyczynach rozwodu z OffsetemŹródło: Getty Images
d2trpn4

Cardi B i Offset byli wyjątkowo barwną parą w show-biznesie. Razem wychowują córeczkę, Kulture, ale "typowych rodziców" w żaden sposób nie przypominają. I Cardi, i Offset mają na koncie poważne problemy z prawem. Razem imprezują do białego rana w nocnych klubach, obrzucają się banknotami, upijają do nieprzytomności i obściskują na oczach fotoreporterów jakby jutra miało nie być. Ale to już koniec tego związku.

Cardi B złożyła papiery rozwodowe w sądzie. Nie ma już wątpliwości, że małżeństwo nie wyjdzie z tego kryzysu. Nie pomogą drogie torebki od Offseta i miliony róż. Raper nagrabił sobie tak, że Cardi B w końcu podjęła radykalną decyzję.

Maryla Rodowicz o rozwodzie: "Kiedy mąż mnie opuścił, wpadłam w panikę"

Gwiazda od razu przyznała, że nie uroniła ani jednej łzy. Nie będzie płakać przez rozwód. To wywołało sporo plotek. Dlaczego uczucie tak szybko się wypalił? Przypomnijmy, że Cardi i Offset byli małżeństwem zaledwie 3 lata.

d2trpn4

Pojawiły się plotki, że raper zdradzał Cardi na potęgę. A nawet: że spodziewa się dziecka z inną kobietą.

Artystka odniosła się do sprawy podczas relacji na żywo na Instagramie. "Chcę wam podziękować za wsparcie. Ale - tak naprawdę - go nie potrzebuję. Jest w porządku. Nawet nie zapłakałam" - przyznała od razu.

"Za każdym razem, gdy ten facet zachowywał się jak świr i to trafiało do mediów, było mi przykro i płakałam, bo nie cierpię takich sytuacji" - powiedziała. "Tym razem nie mam zamiaru płakać. Chcecie wiedzieć, dlaczego? Powodem do rozwodu wcale nie było to, co zdarzyło się w przeszłości, zdrady".

Cardi B odniosła się do plotek, według których Offset spodziewa się dziecka z inną kobietą. "To jest jedno, piep...one kłamstwo" - powiedziała. Inny zarzut, jaki się jej stawia: że rozwód to tylko bajeczka dla mediów, żeby o nich pisano. "Nie robię takich rzeczy. Nie robię ustawek z moją rodziną, by cokolwiek sprzedać".

d2trpn4

Raperka stwierdziła, że jest po prostu zmęczona kłótniami i brakiem szczerości. Woli zakończyć sprawy, zanim naprawdę będzie zdradzana na potęgę.

"Jest mi świetnie. Jest OK. Nie jestem zdołowana. Nie jestem zdruzgotana. Nie jestem zraniona" - wyliczyła na koniec.

d2trpn4

Podziel się opinią

Share
d2trpn4
d2trpn4