Trwa ładowanie...
d30m5w7

Carol Alt powtórzyła sesję sprzed 38 lat. Założyła dół od bikini i korale

Carol Alt była modelką na okładce "Sports Illustrated" w 1982 r. Wtedy pozowała w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Teraz ma prawie 60 lat i odważyła się na jeszcze odważniejsze zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carol Alt skończy w grudniu 60 lat
Carol Alt skończy w grudniu 60 lat (Getty Images)
d30m5w7

Carol Alt to kolejna gwiazda "Sports Illustrated", która wzięła udział w Swimsuit Icon Challenge. Wyzwanie jest skierowane do modelek pozujących przed laty dla magazynu w kostiumach kąpielowych. Panie chętne do wzięcia udziału w zabawie muszą odtworzyć sesję sprzed lat. Lub potraktować ją jako inspirację przy robieniu współczesnego zdjęcia. Tak właśnie zrobiła Carol Alt, która zachwyciła figurą godną 20-latki.

Poniżej okładkowe zdjęcie Carol Alt z 1982 r. A na samym końcu pikantna fotka zrobiona w ramach Swimsuit Icon Challenge. Aż trudno uwierzyć, że modelka skończy w grudniu 60 lat.

Zobacz także: Toni Braxton pokazała się w kusym w bikini. Ale na plażę nie pójdzie

d30m5w7

Carol Alt zaczęła pracę w modelingu w wieku 18 lat. Początkowo traktowała to jako wakacyjne zajęcie, ale szybko została zauważona i zaczęła trafiać na okładki. Najpierw "Harper's Bazaar", a jako 21-latka zdobyła rozgłos po sesji dla "Sports Illustrated Swimsuit Issue". W latach 80. była niekwestionowaną gwiazdą i pojawiła się na ok. 500 okładkach magazynów: "Vogue", "Elle", "Cosmopolitan" itd.

W tym samym czasie zaczęła się jej przygoda ze światem filmu. Początkowo grywała głównie we włoskich produkcjach. Później zaistniała w popularnym także w Polsce serialu "Grom w raju" (z Hulkiem Hoganem w roli głównej), zagrała w filmie Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie", "Części intymne" czy "Deadly Past".

W zeszłym roku prowadziła własny talk-show "Carol Alt's Living Room", a niedawno do kin wszedł kolejny włoski film z jej udziałem ("Un figlio di nome Erasmus"). Alt jest także gwiazdą Instagrama. Ponad 100 tys. obserwatorów podziwia nie tylko jej fotki sprzed lat, ale także owoce współczesnych sesji zdjęciowych. Przykład poniżej:

Wyjątkowy czas dla Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia":

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7