ycipk-39r0qu

Celtic Woman: Pozdrowienia z Irlandii!

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Niezwykła grupa wystąpi w Sali Ziemi Poznań oraz w Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu. Z tej okazji przepiękne dziewczyny z irlandzkiej grupy postanowiły nagrać zaproszenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irlandzkie gwiazdy wkrótce odwiedzą Polskę
Irlandzkie gwiazdy wkrótce odwiedzą Polskę (Materiały prasowe)
ycipk-39r0qu

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Każdy niezdecydowany po obejrzeniu tego nagrania od razu zakupi bilet!

Zbacz wideo:

ycipk-39r0qu

Zespół powraca na trasę z nowym wydawnictwem. "Ancient Land” zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: "Garden Of Eden”, "Be Still” , instrumentalne „Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: "Sive”, "Mna Na hEireann”, "Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak "Long Journey Home”, "Going Home” lub "Homeland”.

Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu - utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. O tym, jak wielka jest ta miłość będą mogli przekonać się już pod koniec roku polscy fani.

Zobacz też: Irlandzka przyjaźń wokalistek z Celtic Woman

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, z kolei drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.

ycipk-39r0qu
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39r0qu

ycipk-39r0qu
ycipk-39r0qu