Trwa ładowanie...
d3xrwsp

Celtic Woman: Pozdrowienia z Irlandii!

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Niezwykła grupa wystąpi w Sali Ziemi Poznań oraz w Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu. Z tej okazji przepiękne dziewczyny z irlandzkiej grupy postanowiły nagrać zaproszenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irlandzkie gwiazdy wkrótce odwiedzą Polskę
Irlandzkie gwiazdy wkrótce odwiedzą Polskę (Materiały prasowe)
d3xrwsp

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Każdy niezdecydowany po obejrzeniu tego nagrania od razu zakupi bilet!

Zbacz wideo:

d3xrwsp

Zespół powraca na trasę z nowym wydawnictwem. "Ancient Land” zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: "Garden Of Eden”, "Be Still” , instrumentalne „Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: "Sive”, "Mna Na hEireann”, "Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak "Long Journey Home”, "Going Home” lub "Homeland”.

Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu - utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. O tym, jak wielka jest ta miłość będą mogli przekonać się już pod koniec roku polscy fani.

Zobacz też: Irlandzka przyjaźń wokalistek z Celtic Woman

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, z kolei drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.

d3xrwsp

Podziel się opinią

Share

d3xrwsp

d3xrwsp
d3xrwsp