Trwa ładowanie...

Charlie Sheen oskarżony o gwałt na nastolatku. Wróciła sprawa sprzed lat

Aktor Corey Feldman zrobił film o pedofilii w Hollywood. Opowiada ze szczegółami o tym, co robili mu i jego przyjacielowi Corey'owi Haimowi znani gwiazdorzy. Feldman oskarża w mocnych słowach m.in. Charliego Sheena.

Charlie Sheen oskarżony o gwałt na nastolatku. Wróciła sprawa sprzed latŹródło: ONS.pl
d3yiojv
d3yiojv

Corey Feldman zapowiadając ostatnio swój film dokumentalny - "(My) Truth: The Rape of 2 Coreys" - wyznał, że Netfliks był zbyt przerażony, by to pokazać. Obraz ma pokazać, do czego posuwali się znani gwiazdorzy z Hollywood przed laty. Wśród oprawców, jakich wymienia Feldman, jest Charlie Sheen. Aktor już wcześniej był oskarżany o gwałt na nieletnim.

Zobacz: Katarzyna Grochola o pedofilii

Filmowy "(My) Truth..." od początku towarzyszą kontrowersje. Film miał być pokazany na specjalnej stronie internetowej. Trzeba było wykupić płatny dostęp, by móc to zobaczyć. 9 marca, czyli w chwili premiery, serwery padły. Feldman przyznał, że był to atak hakerów, którzy próbowali zablokować transmisję filmu.

d3yiojv

Obraz pokazano jednak na specjalnym pokazie z udziałem gwiazd i dziennikarzy. W internecie są już pierwsze opinie na temat dokumentu i newsy o tym, kogo oskarża Feldman. Padają konkretne nazwiska: Charliego Sheena, Jona Grissoma, właściciela klub nocnego Alphy'ego Hoffmana i byłego menadżera gwiazd, Marty'ego Weissa. Zaznaczył też, że były aktor Dominick Brascia, molestował jego i Corey'ego Haima.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Oskarżenia pod adresem Sheena są najmocniejsze.

Haim i Sheen pracowali razem w 1986 r. przy filmie "Lucas" Stevena Spielberga.

d3yiojv

- To nie było tak, że kiedyś przez chwilę rzucił: "Och, a tak naprawdę, to i to się wydarzyło". On powiedział o tym ze szczegółami - powiedział w filmie zapłakany Feldman, który wypowiada się w imieniu przyjaciela. Haim zmarł w 2010 r.

Feldman wspomniał dokładne słowa Haima na temat gwałtu, którego był ofiarą na planie filmu. Sheen zgwałcił chłopaka analnie pomiędzy przyczepami w środku dnia. - Każdy mógł tamtędy przechodzić. Każdy mógł to zobaczyć - usłyszeli widzowie.

Haim miał wtedy tylko 13 lat, Sheen 19.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Kilka innych osób potwierdziło, że wiedziało o tym, że Haim został zgwałcony i że gwałcicielem był Sheen.

d3yiojv

O sprawie było szczególnie głośno w 2017 r. Wtedy to opublikowano artykuł w "National Enquirer", w którym nazwano Sheena gwałcicielem. O wykorzystywaniu seksualnym mówił sam Dominick Brascia, który oskarżany jest o to samo przez Feldmana. Brascia utrzymywał, że po rzekomym gwałcie Sheen i Haim utrzymywali dalej kontakt. Charlie Sheen nie skomentował jeszcze nowych oskarżeń, które padają w filmie dokumentalnym "(My) Truth...".

W produkcji przedstawione są też zarzuty pod adresem Jona Grissoma (aktor "License to Drive" i "Dream A Little Dream"). Fieldman opowiedział, że Grissom wykorzystał go seksualnie, gdy ten był pod wpływem narkotyków. Więcej o oskarżeniach pod jego adresem można było przeczytać w szokującej autobiografii Feldmana sprzed 3 lat.

Film "(My) Truth: The Rape of 2 Coreys" będzie można zobaczyć jeszcze raz na mytruthdoc.com w systemie pay per view. Dostęp będzie możliwy we wtorek, 10 marca. Transmisja będzie dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy wpłacą 20 dolarów.

d3yiojv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yiojv