ycipk-3k0y3r

Ciężarna Joanna Moro straciła pracę. Nie ma jej w scenariuszu

Joanna Moro odlicza już tygodnie do porodu. Niestety, spokój gwiazdy został zakłócony nagłą decyzją producentów "Barw szczęścia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Moro spodziewa się dziecka
Joanna Moro spodziewa się dziecka (ONS.pl)
ycipk-3k0y3r

Joanna Moro ma już dwóch synów: Jeremiego i Mikołaja. Niedługo przywita na świecie wymarzoną córeczkę. Radość jest ogromna. Aktorka wraz z mężem nie wybrali jeszcze imienia i cały czas zastanawiają się nad tym, które najbardziej będzie pasowało do ich maleństwa. Poza tym kompletują wyprawkę i urządzają pokój.

Niestety, domowa sielanka została ostatnio zakłócona.

ZOBACZ: Joanna Moro wyznaje: "Mąż lubi moje nagie zdjęcia"

ycipk-3k0y3r

- Umowa z produkcją serialu "Barwy szczęścia" wygasła latem. W tej chwili nie mamy już podpisanej umowy - potwierdza agentka aktorki w rozmowie z "Super Expressem".

Joanna Moro ostatni raz na planie serialu była w marcu.

- Najpierw mówiono, że Moro wycięto z serialu z powodu udaru Jacka Rozenka, z którym miała dużo zdjęć. Ale Jacek niedługo już ma wrócić na plan, a Joasi nadal nie ma w scenariuszu. Nikt nie wie, dlaczego tak naprawdę zrezygnowano z Moro - zdradził w tabloidzie jeden z pracowników produkcji.

ycipk-3k0y3r

Przeczytaj: Joanna Moro pokazała odważne zdjęcia z ciążowej sesji. Miała ku temu powód

Aktorka nie skomentowała decyzji produkcji. Na razie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam opowiada o swoim stanie, dzieli się wrażeniami, pokazuje, co kupiła córeczce.

Będzie kolejną znaną mamą-influencerką?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3k0y3r

ycipk-3k0y3r
ycipk-3k0y3r