Trwa ładowanie...

Córka Jolie i Pitta zmieniła imię. Wybrała męskie

Shiloh to najstarsze biologiczne dziecko aktorskiej pary, Angeliny Jolie i Brada Pitta. W jego życiu rozpoczęły się poważne zmiany.

Córka Jolie i Pitta zmieniła imię. Wybrała męskieŹródło: LightRocket via Getty Images
d2xshht
d2xshht

Para od początku była wyczulona na to, żeby wychowywać wszystkie swoje dzieci w duchu tolerancji i poszanowania różnorodności. Dlatego też od początku pozwalali im być takimi, jakimi się czują i jakimi chcą być. Niewątpliwie nie zmieniła tego kwestia rozwodu ani sporów co do opieki nad nimi.

Ostatnio głośno zrobiło się właśnie na temat Shiloh. Już jakiś czas temu wyszło na jaw, że córka aktorskiej pary czuje się chłopcem. Od dawna się tak zachowywała i ubierała. - Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci” – powiedziała w jednym z wywiadów dla "Vanity Fair" Angelina Jolie.

Zobacz: Angelina Jolie ma świetne relacje z byłym mężem

To był jednak dopiero początek zmian w życiu ich nastoletniej pociechy. Jak podają amerykańskie media, podjęła kolejną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Teraz oficjalnie zmieniła imię na John. Ma to być pierwszy krok do pełnej transformacji płciowej.

Media podają, że ma pełne wsparcie w rodzicach. Jolie podobno wyraziła już zgodę na kolejne kroki, Pitt jest w tej kwestii bardziej zachowawczy, ale akceptuje wybory dziecka.

d2xshht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xshht