Trwa ładowanie...
d3afbgz

Cuba Gooding Jr. będzie sądzony za molestowanie. Znamy termin rozprawy

Już ponad dwadzieścia kobiet oskarża Cubę Goodinga Jra o napastowanie seksualne w latach 2001-2018. Oscarowy aktor miał obmacywać i zmuszać do pocałunków kobiety spotkane w nocnych klubach. Niebawem będzie sądzony za trzy takie przypadki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
22 stycznia Cuba Gooding Jr. spóźnił się do sądu, gdy miała być wyznaczona data pierwszej rozprawy
22 stycznia Cuba Gooding Jr. spóźnił się do sądu, gdy miała być wyznaczona data pierwszej rozprawy (Getty Images)
d3afbgz

22 stycznia w sądzie na Manhattanie pojawił się Cuba Gooding Jr w towarzystwie adwokatów. Już na starcie zrobił złe wrażenie na sędzi, bo spóźnił się o ponad pół godziny. Gooding Jr stawił się tam jako oskarżony o trzy przypadki napaści seksualnej. Sąd wyznaczył termin rozprawy na 21 kwietnia i poinformował, że dopuści do głosu, w charakterze świadków, dwie kobiety, które także miały być molestowane przez gwiazdora.

Obejrzyj: Weronika Książkiewicz wychudła i ścięła blond włosy. Kulisy zapamięta do końca życia

Jak podaje "The New York Times", pierwsza kobieta będzie opowiadać o tym, jak w 2013 r. w hotelowym barze w Nowym Jorku Gooding Jr złapał ją od tyłu i zaczął lizać po szyi. Druga będzie zeznawać, że w 2018 r. w barze w Kalifornii aktor obmacywał ją i zmuszał do pocałunków.

d3afbgz

"Niestety, ludzie nagle przypominają sobie dawne zbrodnie i składają fałszywe oskarżenie przeciwko mojemu klientowi, co staje się coraz częstszą praktyką" – mówił kilka miesięcy temu adwokat aktora.

Getty Images/TMZ

Przypomnijmy, że wysyp oskarżeń pod adresem zdobywcy Oscara zaczął się w czerwcu zeszłego roku. Wtedy to do mediów trafiły zdjęcia uśmiechniętego Goodinga zakutego w kajdanki, który sam stawił się na przesłuchanie po złożeniu skargi przez pewną kobietę (na zdjęciu wskazana strzałką). 29-latka twierdziła, że aktor (będący w towarzystwie innej kobiety) bez jej zgody złapał ją za piersi. Miała też między nimi zaistnieć "agresywna interakcja", która "wymagała interwencji ochrony klubu".

Od tamtego czasu 52-latek usłyszał podobne zeznania ponad dwudziestu kobiet, które miał obłapiać i całować wbrew ich woli w barach, restauracjach i nocnych klubach. Do rzekomych zdarzeń dochodziło w siedmiu stanach na przestrzeni 18 lat.

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz