Trwa ładowanie...

Cuba Gooding Jr. oskarżony o molestowanie kolejnych 7 kobiet. Łącznie 22 ofiary

Cuba Gooding Jr. znany jest ze skandali seksualnych. Okazało się, że lista domniemanych ofiar molestowania jest znacznie większa.

Share
Cuba Gooding Jr. oskarżony o molestowanie kolejnych 7 kobiet. Łącznie 22 ofiaryŹródło: Getty Images
d2al26z

Cuba Gooding Jr. nieustannie ma problemy z prawem. Aktor miał przymuszać kolejną kobietę do zachowań seksualnych podczas Sundance Film Festival. W poniedziałek prokuratura złożyła zawiadomienie o popełnienie przestępstwa.

Ofiara jest jedną z 7 nowych kobiet, które są domniemanymi ofiarami 51-letniego gwiazdora kina. Łącznie ich liczba wzrosła do 22 osób.

Miesiąc temu aktor po raz piąty został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne. Sprawa ma dotyczyć zeznań trzech kobiet, które podobno padły ofiarą gwiazdora w nocnych klubach na Manhattanie. Jedna z nich opowiedziała o wydarzeniu z 2018 r., a najstarszy incydent miał się rozegrać 11 lat temu.

d2al26z

Mark Heller, prawnik Goodinga, powiedział w swoim oświadczeniu, że jego klient nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

"Niestety, ludzie nagle przypominają sobie dawne zbrodnie i składają fałszywe oskarżenie przeciwko mojemu klientowi, co staje się coraz częstszą praktyką" - mówi Heller.

Rozprawa sądowa Cuby Goodinga Jr. odbędzie się 22 stycznia 2020 r.

ZOBACZ TAKŻE: Borys Szyc się żeni. Zaprosi ojca na ślub?

d2al26z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2al26z
d2al26z