Trwa ładowanie...

Cuba Gooding Jr spotyka się z Claudine De Niro. Kim jest partnerka aktora?

Cuba Gooding Jr ma na koncie kilka skandali na tle seksualnym. Mimo tego aktor oczarował nową partnerkę.

Cuba Gooding Jr spotyka się z Claudine De Niro. Kim jest partnerka aktora?Źródło: Getty Images
d4kdykg
d4kdykg

Cuba Gooding Jr. miewa problemy z prawem. Miesiąc temu aktor po raz piąty został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne. Sprawa ma dotyczyć zeznań trzech kobiet, które podobno padły ofiarą gwiazdora w nocnych klubach na Manhattanie. Jedna z nich opowiedziała o wydarzeniu z 2018 r., a najstarszy incydent miał się rozegrać 11 lat temu. Oskarżenia nie odstraszyły od gwiazdora jego dziewczyny.

Jakiś czas temu Gooding Jr został przyłapany z nową partnerką, Claudine De Niro. Kobieta jest byłą żoną syna Roberta De Niro, Raphaela. Poznali się w pracy, gdzie wykonywali obowiązki na stanowiskach pośredników w handlu nieruchomościami. Para doczekała się trójki dzieci. W 2016 r. zdecydowali się rozstać, aczkolwiek nadal nie sfinalizowali rozwodu.

Claudine De Niro miała towarzyszyć Cubie Goodingowi Jr. podczas wspomnianego incydentu na Manhattanie. Właśnie wtedy jedna z kobiet, domniemana ofiara, miała przeszkodzić aktorowi. Na jednym z nagrań z kamer ochrony, na których kilkukrotnie widać oskarżonego i rzekomą ofiarę w tym samym pomieszczeniu, można zauważyć kobietę, która wyraźnie próbowała nawiązać kontakt z przechodzącym aktorem. Gwiazdor jednak ją zignorował.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner i Drake parą? Widziano ich razem na randce

d4kdykg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kdykg