Trwa ładowanie...
dn4upn1

Cuba Gooding Jr spotyka się z Claudine De Niro. Kim jest partnerka aktora?

Cuba Gooding Jr ma na koncie kilka skandali na tle seksualnym. Mimo tego aktor oczarował nową partnerkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cuba Gooding Jr spotyka się z Claudine De Niro. Kim jest partnerka aktora?
Cuba Gooding Jr spotyka się z Claudine De Niro. Kim jest partnerka aktora? (Getty Images)
dn4upn1

Cuba Gooding Jr. miewa problemy z prawem. Miesiąc temu aktor po raz piąty został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne. Sprawa ma dotyczyć zeznań trzech kobiet, które podobno padły ofiarą gwiazdora w nocnych klubach na Manhattanie. Jedna z nich opowiedziała o wydarzeniu z 2018 r., a najstarszy incydent miał się rozegrać 11 lat temu. Oskarżenia nie odstraszyły od gwiazdora jego dziewczyny.

Jakiś czas temu Gooding Jr został przyłapany z nową partnerką, Claudine De Niro. Kobieta jest byłą żoną syna Roberta De Niro, Raphaela. Poznali się w pracy, gdzie wykonywali obowiązki na stanowiskach pośredników w handlu nieruchomościami. Para doczekała się trójki dzieci. W 2016 r. zdecydowali się rozstać, aczkolwiek nadal nie sfinalizowali rozwodu.

Claudine De Niro miała towarzyszyć Cubie Goodingowi Jr. podczas wspomnianego incydentu na Manhattanie. Właśnie wtedy jedna z kobiet, domniemana ofiara, miała przeszkodzić aktorowi. Na jednym z nagrań z kamer ochrony, na których kilkukrotnie widać oskarżonego i rzekomą ofiarę w tym samym pomieszczeniu, można zauważyć kobietę, która wyraźnie próbowała nawiązać kontakt z przechodzącym aktorem. Gwiazdor jednak ją zignorował.

dn4upn1

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner i Drake parą? Widziano ich razem na randce

dn4upn1

Podziel się opinią

Share

dn4upn1

dn4upn1