WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Daniel Martyniuk zdradził, co zrobi z pieniądzmi z wesela. Zapowiada się ekskluzywny miesiąc miodowy

Kilka dni temu syn króla disco polo, Zenka Martyniuka, wziął ślub. Coraz to nowe informacje na temat jego wesela z 19-letnią Eweliną podsycają ciekawość fanów. Teraz Daniel Martyniuk powiedział, na co z żoną przeznaczą pieniądze z kopert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Martyniuk z żoną
Daniel Martyniuk z żoną (East News, Fot: East News)
WP

Odkąd syn Zenka Martyniuka stanął na ślubnym kobiercu, cały show-biznes nieustannie żyje właśnie tym wydarzeniem. Kiedy dowiedzieliśmy się już o szczegółach wesela i samej ceremonii, wszyscy zaczęli się zastanawiać, ile Daniel z żoną dostali w weselnych kopertach. Suma musi być całkiem okrągła, bo za te pieniądze młodzi polecą za Ocean.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

WP

Jak zapowiada sam Daniel Martyniuk, wraz z żoną wybierają się w podróż ich życia. Syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka zdradził "Faktowi", że w podróż poślubną wybiera się z żoną w rejs na Ocean Indyjski.

– Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu – ujawnia "Faktowi" Daniel Martyniuk.

WP

Syn gwiazdora disco polo skończył Akademię Morską w Gdyni i przez kilka lat pływał na statkach handlowych jako nawigator. Sterowanie jachtem to dla niego codzienność.

Jednak młodzi do podróży podchodzą z dozą dystansu. Ich plany pokrzyżować może ciąża Eweliny. – Z tego powodu do pomysłu podchodzimy ostrożnie. Z wyprawy poślubnej jednak na pewno nie zrezygnujemy – zapowiada "Faktowi" syn gwiazdy disco-polo.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP