placeholder_3vj5qb

Daniel Martyniuk zdradził, co zrobi z pieniądzmi z wesela. Zapowiada się ekskluzywny miesiąc miodowy

Kilka dni temu syn króla disco polo, Zenka Martyniuka, wziął ślub. Coraz to nowe informacje na temat jego wesela z 19-letnią Eweliną podsycają ciekawość fanów. Teraz Daniel Martyniuk powiedział, na co z żoną przeznaczą pieniądze z kopert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Martyniuk z żoną
Daniel Martyniuk z żoną (East News, Fot: East News)
placeholder_3vj5qb

Odkąd syn Zenka Martyniuka stanął na ślubnym kobiercu, cały show-biznes nieustannie żyje właśnie tym wydarzeniem. Kiedy dowiedzieliśmy się już o szczegółach wesela i samej ceremonii, wszyscy zaczęli się zastanawiać, ile Daniel z żoną dostali w weselnych kopertach. Suma musi być całkiem okrągła, bo za te pieniądze młodzi polecą za Ocean.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

placeholder_3vj5qb

Jak zapowiada sam Daniel Martyniuk, wraz z żoną wybierają się w podróż ich życia. Syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka zdradził "Faktowi", że w podróż poślubną wybiera się z żoną w rejs na Ocean Indyjski.

– Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu – ujawnia "Faktowi" Daniel Martyniuk.

placeholder_3vj5qb

Syn gwiazdora disco polo skończył Akademię Morską w Gdyni i przez kilka lat pływał na statkach handlowych jako nawigator. Sterowanie jachtem to dla niego codzienność.

Jednak młodzi do podróży podchodzą z dozą dystansu. Ich plany pokrzyżować może ciąża Eweliny. – Z tego powodu do pomysłu podchodzimy ostrożnie. Z wyprawy poślubnej jednak na pewno nie zrezygnujemy – zapowiada "Faktowi" syn gwiazdy disco-polo.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

placeholder_3vj5qb
Polub WP Gwiazdy
placeholder_3vj5qb
placeholder_3vj5qb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3vj5qb