Trwa ładowanie...

Daniel Martyniuk wpadł w złe towarzystwo? "Rodzice nie mają już do niego siły"

Kiedy Zenek Martyniuk koncertuje, nagrywa i zarabia miliony, Daniel pakuje się w kolejne kłopoty. Używki, kłótnie, pranie rodzinnych brudów, aresztowania – wszystko to jest domeną syna króla disco polo, który ciągle nie może wyjść na prostą.

Share
Daniel Martyniuk co chwilę przysparza ojcu nowych zmarwteń
Daniel Martyniuk co chwilę przysparza ojcu nowych zmarwteńŹródło: ONS.pl, Instagram, fot: ONS, Instagram
d2kegzb

Daniel Martyniuk na dobrą sprawę stał się celebrytą w 2018 r., gdy wziął ślub z 19-letnią Eweliną. Dziecko było już w drodze, Zenek zadbał o królewskie wesele z gwiazdami na liście gości, ale późniejsze życie Daniela nie przypominało bajki. Aresztowania, kłótnie, wzajemne oskarżenia, problemy z narkotykami – lista "dokonań" Daniela jest długa, a kolejne punkty niestety ciągle dochodzą. - Daniela ciągnie do złego towarzystwa – tłumaczy całą sytuację znajomy Martyniuków w "Super Expressie".

Niepokojące nagranie na Instagramie Daniela Martyniuka

Po ostatniej wizycie w Warszawie o młodym Martyniuku znowu zrobiło się głośno. Daniel nagrał tam rapową piosenkę, pomagając zebrać pieniądze na walkę z koronawirusem. Później jednak wrzucił do sieci szokujący filmik z groźbami – pokłosie awantury, która zakończyła się dla niego wyrzuceniem z klubu i potraktowaniem gazem pieprzowym.

Informator dziennika mówi, że jeżeli Daniel miał kiedyś porządnych kolegów, to wszyscy się od niego poodsuwali, bo "lepiej bawi się wśród zdegenerowanego towarzystwa, które lubi używki".

d2kegzb

- Ciągle obiecuje, że się zmieni, ale zawsze wraca do nałogów, które zawładnęły jego życiem. Rodzice nie mają już do niego siły – mówi znajomy rodziny.


Przypomnijmy, że Daniel niedawno trafił do aresztu, ale najwyraźniej nie zrobiło to na nim wrażenia. Na jego profilu na Instagramie można oglądać piękne zdjęcia przyrody z Białowieży, jednak obcowanie z naturą również nie zmieniło jego podejścia do życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2kegzb

Podziel się opinią

Share
d2kegzb
d2kegzb