Trwa ładowanie...

Jego syn przedawkował narkotyki. Odcina się od ataków

Amerykańska wokalistka Melissa Etheridge poinformowała o śmierci swojego 21-letniego syna Becketta. Jego biologiczny ojciec muzyk David Cosby w czasie żałoby został zaatakowany w kwestii swojego ojcostwa.

Jego syn przedawkował narkotyki. Odcina się od atakówŹródło: Getty Images
d267yyi
d267yyi

Beckett Cypher był wyczekiwanym dzieckiem Melissy Etheridge i jej partnerki Julii Cypher. Po kilku latach związku gwiazda dokonała coming outu. W sztucznym zapłodnieniu pomógł im przyjaciel, muzyk David Cosby.

Tragiczna nowina o śmierci chłopaka zszokowała opinię publiczną. "Dzisiaj dołączyłam do setek tysięcy rodzin, które straciły ukochaną osobę przez uzależnienie od opioidów. Mój syn Beckett, który miał zaledwie 21 lat, próbował przezwyciężyć swój nałóg, ale w końcu mu uległ. Mam złamane serce. Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy odezwali się z kondolencjami, czuję ich miłość i szczery smutek" - napisała Etheridge na Twitterze.

Zobacz: Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa

Wyrazy współczucia spłynęły też do Davida Cosby'ego. Niestety mężczyzna musiał też odpierać ataki podważające jego więź ze zmarłym Beckettem. "Z całym szacunkiem podkreślam, że David był ich dawcą. Nie mieli syna z nim. Był dzieckiem Melissy i Julie. Wychowały go. Jak większość dawców, nie grał żadnej innej roli" - napisał użytkownik Twittera. Muzyk natychmiast zareagował, odpisując: "To nieprawda". Obraźliwy wpis został już usunięty.

d267yyi

Strata biologicznego syna spotkała się ze zrozumieniem sióstr aktorek Arquette, które złożyły Cosby'emu publiczne kondolencje. "Przesyłam wam wszystkim miłość w tym trudnym czasie. Niech jego światło nie blednie z wiedzą, że był kochany" - napisała na Twitterze Patricia Arquette.

Pod koniec lat 60. David Cosby założył z kolegami zespół folkowo-rockowy Crosby, Stills and Nash. Od samego początku ich istnienia mężczyźni wchodzili ze sobą w spory. Obecnie nie utrzymują ze sobą kontaktów. Muzyk pogrążony w żałobie zareagował na jeden z tweetów, sugerujący, że może w takiej chwili dawni koledzy się zjednoczą. "Wątpię w to, ale nigdy nie wiadomo" - odpisał Cosby.

d267yyi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d267yyi