Trwa ładowanie...

Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z mamą. Łączy ich wyjątkowa więź

Z okazji Dnia Matki niemal co druga gwiazda udostępniała w sieci zdjęcie ze swoją rodzicielką. Dawid Kwiatkowski nie był w tym odosobniony. Trzeba jednak przyznać, że wokalista ma ze swoją mamą niesamowitą więź.

Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z mamą. Łączy ich wyjątkowa wi꟏ródło: Instagram
d2gwmoj

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych wokalistów w Polsce. Nie tylko śpiewa, nagrywa i koncertuje w ramach trasy, ale też występuje w telewizji, a to pochłania ogromną ilość jego czasu. Warto podkreślić, że prowadzi swoje kanały społecznościowe i aktywnie się tam udziela. Fani doceniają jego zaangażowanie w kontakt z nimi. Kwiatkowski stara się bowiem być na bieżąco z tym, co u jego obserwatorów, ale też sam chętnie pokazuje co aktualnie się u niego dzieje. Fani wiedzą więc o tym, jaka relacja łączy go z mamą.

Dawid Kwiatkowski, choć zdobył niesamowicie dużą sławę, nigdy nie odciął się od najbliższych. Szczególnie ważna jest dla niego mama, która stanowi wsparcie w każdej chwili. Nic więc dziwnego w tym, że z okazji Dnia Matki na instagramowym profilu muzyka pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Trzeba przyznać, że fotki rozczulają. Wokalista nie wstydzi się chwycić swojej rodzicielki za rękę, czy też ją przytulić.

*Mamo, to jeszcze napiszę to tu, całemu światu, żebyś była pewna. Nie ma przeszkody, której razem w życiu nie przeskoczymy. Życie nas przejechało, zjadło, przeżuło i wypluło, a my i tak razem, za rękę, idziemy po więcej. Kocham Cię. * - napisał pod zdjęciem. Dawid Kwiatkowski przyznał jednak, że nie zawsze tak było. "Nie jeden może pozazdrościć takiej relacji między dzieckiem a rodzicem, a szczególnie WASZEJ, bo mimo przeszłości Wasza relacja jest piękna!" - napisała jedna z fanek.

Odpowiedź wokalisty była prosta: "le żeby taka była, musiało minąć wiele czasu... Nad wszystkim trzeba pracować" - odpowiedział.

d2gwmoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwmoj