Trwa ładowanie...
d5ckyh6

Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z mamą. Łączy ich wyjątkowa więź

Z okazji Dnia Matki niemal co druga gwiazda udostępniała w sieci zdjęcie ze swoją rodzicielką. Dawid Kwiatkowski nie był w tym odosobniony. Trzeba jednak przyznać, że wokalista ma ze swoją mamą niesamowitą więź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Kwiatkowski jest wdzięczny swojej mamie.
Dawid Kwiatkowski jest wdzięczny swojej mamie. (Instagram)
d5ckyh6

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych wokalistów w Polsce. Nie tylko śpiewa, nagrywa i koncertuje w ramach trasy, ale też występuje w telewizji, a to pochłania ogromną ilość jego czasu. Warto podkreślić, że prowadzi swoje kanały społecznościowe i aktywnie się tam udziela. Fani doceniają jego zaangażowanie w kontakt z nimi. Kwiatkowski stara się bowiem być na bieżąco z tym, co u jego obserwatorów, ale też sam chętnie pokazuje co aktualnie się u niego dzieje. Fani wiedzą więc o tym, jaka relacja łączy go z mamą.

Dawid Kwiatkowski, choć zdobył niesamowicie dużą sławę, nigdy nie odciął się od najbliższych. Szczególnie ważna jest dla niego mama, która stanowi wsparcie w każdej chwili. Nic więc dziwnego w tym, że z okazji Dnia Matki na instagramowym profilu muzyka pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Trzeba przyznać, że fotki rozczulają. Wokalista nie wstydzi się chwycić swojej rodzicielki za rękę, czy też ją przytulić.

*Mamo, to jeszcze napiszę to tu, całemu światu, żebyś była pewna. Nie ma przeszkody, której razem w życiu nie przeskoczymy. Życie nas przejechało, zjadło, przeżuło i wypluło, a my i tak razem, za rękę, idziemy po więcej. Kocham Cię. * - napisał pod zdjęciem. Dawid Kwiatkowski przyznał jednak, że nie zawsze tak było. "Nie jeden może pozazdrościć takiej relacji między dzieckiem a rodzicem, a szczególnie WASZEJ, bo mimo przeszłości Wasza relacja jest piękna!" - napisała jedna z fanek.

Odpowiedź wokalisty była prosta: "le żeby taka była, musiało minąć wiele czasu... Nad wszystkim trzeba pracować" - odpowiedział.

d5ckyh6

Podziel się opinią

Share
d5ckyh6
d5ckyh6