Trwa ładowanie...
d3l2pk4
News

Doda przestrzega internautów. Ktoś się pod nią podszywa

Dostaliście ostatnio wiadomość prywatną od Dody? Cóż, może być tak, że wcale nie mieliście szczęścia. Artystka informuje na Instagramie, że ktoś podszywa się pod nią i wysyła do fanów wiadomości z fałszywego konta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda ostrzega swoich fanów
Doda ostrzega swoich fanów (Instagram.com)
d3l2pk4

W internecie nie trudno natknąć się na oszustów. Przekonuje się o tym ostatnio Doda, a szczególnie jej fani. Ci dostają od jakiegoś czasu wiadomości, które rzekomo pisze sama artystka. Ci, którzy myśleli, że mają szczęście, niestety będą zawiedzeni. Wygląda jednak na to, że fani Dody wychwycili, że są oszukiwani i sami zaalarmowali gwiazdę.

Zobacz: Doda poruszona filmem Tomasza Sekielskiego: "To głównie kobiety tłumaczą te zachowania"

Doda na Instagramie opublikowała wiadomość, że ktoś się pod nią podszywa. Profil na pierwszy rzut oka nie wygląda niepokojąco. Wiadomości, które dostała jednak część fanów gwiazdy, takie już nie są.

d3l2pk4

"Kochani, prawdopodobnie dostaniecie taką wiadomość od tego psychicznie chorego użytkownika, który od miesięcy podkrada moje zdjęcia i filmy, zakłada takie same profilowe i mimo iż nie ma swojego konta na Facebooku, gdyż zostało zablokowane" - pisze artystka.

I wyjaśnia dokładniej: "Na messengerze podszywa się pode mnie i prowadzi konwersacje z nieświadomymi fanami. WYŁUDZA PIENIĄDZE ZA SPOTKANIE ZE MNĄ, do którego nigdy nie dochodzi".

A to powinno już spowodować, że u fanów zapali się czerwona lampka.

Warto pamiętać, że takie zachowanie jest karalne. Podszywanie się pod inną osobę, a tym bardziej czerpanie z tego korzyści materialnych, to sprawa dla policji.

PRZECZYTAJ: Doda chwali się stylizacją do sądu. Nie traci poczucia humoru

d3l2pk4

Podziel się opinią

Share

d3l2pk4

d3l2pk4