Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Doda chwali się stylizacją do sądu. Nie traci poczucia humoru

Doda nadal toczy sądową batalię z byłym narzeczonym, Emilem Haidarem. Piosenkarka nie traci jednak pogody ducha. Opublikowała zdjęcie, na którym widać jak idzie na rozprawę. Opis rozbawił wszystkich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda dokumentuje podróż do sądu
Doda dokumentuje podróż do sądu (ONS.pl)
d3ahf8f

Proces, który rozpoczął się 2 września, wytoczył Dodzie Emil Haidar, czyli jej były narzeczony. Wokalistka musi odpierać kilka zarzutów m.in. groźby karalne, szantaż oraz zakładanie podsłuchów.

ZOBACZ: Doda poruszona filmem Tomasza Sekielskiego: "To głównie kobiety tłumaczą te zachowania"

Pierwszy raz o kłopotach Dody usłyszeliśmy w 2017 r., kiedy to piosenkarka została zatrzymana przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Nic nie wskazuje na to, żeby Haidar i Rabczewska szybko zeszli z wojennej ścieżki.

d3ahf8f

Jednak zarówno piosenkarka, jak i jej były partner zdają się nie przejmować powagą tej sytuacji. Oboje spóźnili się na pierwszą rozprawę. Proces jest utajniony, więc opinia publiczna nie zna jego dokładnego przebiegu. Jednak fani mogą w tej kwestii liczyć na Dodę. 35-latka daje upust swojemu specyficznemu poczuciu humoru i zdaje zabawne relacje z drogi do sądu.

Najnowsza fotka na jej profilu instagramowym przedstawia wokalistkę, która uśmiechnięta i świetnie ubrana idzie w towarzystwie adwokatów na rozprawę. To opis pod zdjęciem przyciąga największą uwagę. Dorota Rabczewska z przekorą pyta fanów o opinię na temat swojego wyglądu:

"Kochani, czy Wy również podzielacie entuzjazm mojej mamy, że najładniej mi w "białej bluzce i umytych włosach"? Hasztag sądowa moda” – czytamy pod fotką.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Jak widać, Doda nie traci humoru. Wymyśliła nawet nowy hashtag, co pewnie oznacza, że możemy liczyć na więcej sadowych stylizacji gwiazdy.

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f