ycipk-2o9yy7

Dominia Tajner-Wiśniewska żartuje z romansu

Dominika Tajner zamieściła na Instagramie zdjęcie z przyjaciółmi. Przy okazji zażartowała sobie z przypisywanego jej romansu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzi się z mężem.
Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzi się z mężem. (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
ycipk-2o9yy7

Małżeństwo Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego przechodzi do historii i zakończy się rozwodem. Para nie mieszka już razem. Wszyscy myśleli, że relacje między małżonkami układają się dobrze. Tym bardziej, że w wywiadach sami zapewniali, że są szczęśliwi. Niestety, podobno wszystko miało zmienić się wtedy, gdy żona lidera Ich Troje zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Wiśniewski miał być strasznie zazdrosny o relacje między żoną a instruktorem tanecznym Wojciechem Jeschke.

Zobacz także: Wiśniewski: "Michał nie znosi, gdy jego partnerka zaczyna się usamodzielniać"

ycipk-2o9yy7

Kilka dni temu okazało się, że Dominika zaprzyjaźniła się z innym uczestnikiem programu. Szybko pojawiły się plotki o rzekomym romansie Dominiki z Danielem Kuczajem. Gwiazda ucięła je komentując na Instagramie: - To nie jest mój partner! To przyjaciel.

Później opublikowała zdjęcie z Kuczajem i podpisała je: - Zawsze mogę poprosić, żeby Qczaj mnie ukochoł. I to są życiowe wygrane.

ycipk-2o9yy7

Teraz Dominika postanowiła zażartować z przypisywanego jej romansu. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z dwoma kolegami i podpisała je: - Hmm… czyżby kolejny romans?

Fani podłapali żart:
- Ja tu widzę dwa romanse
- Chyba komuś rozstanie wyszło na dobre
- Szalejesz z tymi romansami ostatnio. Nie za dużo ich?

ycipk-2o9yy7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2o9yy7

ycipk-2o9yy7
ycipk-2o9yy7