Trwa ładowanie...
d35p0ld

Wiśniewski się rozwodzi. Jego mama mocno to przeżywa

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego zaskoczyła wszystkich. Rozstanie małżonków, jak się okazuje, mocno przeżywa mama piosenkarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (East News, Fot: Jan Bogacz)
d35p0ld

Gdy media obiegła wieść, że para się rozwodzi, wielu nie kryło zaskoczenia. O złożeniu pozwu przez męża poinformowała sama Tajner-Wiśniewska. - Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - mówiła w rozmowie z WP Teleshow.

Czytaj także: Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się z domu

Jak się okazuje, wokalista przygotowywał się do tego kroku już od jakiegoś czasu. Jak informuje "Rewia", Wiśniewski zlecił sporządzenie pozwu rozwodowego już w okolicach Bożego Narodzenia i wysłał go do sądu. Sprawa wyszła dopiero po trzech miesiącach, kiedy podczas kłótni w przypływie emocji miał powiedzieć żonie, co zrobił.

d35p0ld

Zobacz także: Afera wokół Michała Wiśniewskiego: "On jest strasznym cholerykiem. Dostawał ataków agresji"

Dodatkowo "Rewia" donosi, że Tajner nie wiedziała o pozwie rozwodowym, bo list z sądu miał trafić w ręce matki Michała Wiśniewskiego, która opiekuje się ich domem i odbiera pocztę. Kobieta podobno nie powiedziała jednak o piśmie synowej. Miała nadzieję, że małżonkowie dojdą do porozumienia. Sama ma za sobą trudny rozwód i wie, ile takie rozstanie kosztuje emocji.

Czytaj także: Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Mamy komentarz

d35p0ld

- Liczyła na to, że oni dogadają się i pogodzą. Dominika jest jej ukochaną synową i nie wyobraża sobie bez niej życia – powiedział informator "Rewii".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d35p0ld

d35p0ld
d35p0ld